All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #82

„Coolest monkey in the jungle” marki H&M odbija się na artystach muzycznych. Ze współpracy z przedsiębiorstwem rezygnuje The Weeknd oraz G-Eazy. Iggy Azalea pojawi się na Super Bowl – i nie, nie jako osoba podająca przekąski. Hayley Williams zaprasza gwiazdę serialu „Stranger Things” na scenę, a Lana Del Rey przygotowuje się do tego, żeby usunąć „Get Free” z płyty Lust For Life. Wiem także kto stworzy nowe rysunki do drugiej studyjnej płyty Melanie Martinez.

The Weeknd & G-Eazy

Marka odzieżowa H&M niedawno opublikowała nową kolekcję ubrań. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że bluzę z napisem „Coolest monkey in the jungle” przyodział mały afroamerykanin. Choć efekt miał być odwrotny, to cały internet zawrzał. Również swoją dezaprobatę wyraził The Weeknd i G-Eazy, którzy powiedzieli, że kończą współpracę z przedsiębiorstwem.

Iggy Azalea

Australijska raperka powoli daje o sobie znać. Jeszcze w styczniu mamy usłyszeć nowy singiel, a tymczasem break news. Iggy Azalea pojawi się na Super Bowl. Nie wystąpi, nie będzie sprzątała – nic z tych rzeczy. Artystka pojawi się podczas przerwy w komercyjnej reklamie, którą współtworzyła z Monster Products.

Hayley Williams

Główna twarz zespołu ParamoreHayley Williams po tym jak zobaczyła cover Misery Business w wykonaniu zespołu Gatena Matarazzo – Work In Progress, postanowiła zaprosić go (wraz z formacją, w której gra również jego siostra – Sabrina) na scenę, gdzie wspólnie zaśpiewają ten utwór. Odpowiedź oczywiście była twierdząca. Jeszcze nie wiadomo kiedy razem wystąpią, ale na pewno Was o tym poinformuję.

Lana Del Rey

Ostatnio Lana kojarzy nam się tylko z aferą, w której zespół Radiohead posądził ją o plagiat utworu Creep. Artystka już kilkukrotnie dopiekła im na koncertach, gdzie zmieniała frazy piosenek i odnosiła się do zaistniałej sytuacji. Tym razem jednak nie jest tak wesoło. Wokalistka oznajmiła na jednym z występów, że jeżeli przegra w sądzie, to usunie Get Free z płyty Lust For Life.

Melanie Martinez

Afera nie ominęła także Melanie Martinez, która niedawno została posądzona przez swoją byłą przyjaciółkę o gwałt. Jednak teraz nie o tym. Wiadomo, że do sprzedaży już niedługo trafi drugi studyjny album artystki. W odróżnieniu od pierwszego wydawnictwa – oryginalne grafiki przygotuje Mark Bryan.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *