All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #81

Za nami rozdanie Złotych Globów. Mojej uwadze nie umknęło kilka zabawnych sytuacji, związanych z artystami muzycznymi, m.in. ta, w której światowa diva – Mariah Carey, ukradła miejsce Meryl Streep. Lana Del Rey na jednym z koncertów żartuje sobie z sądowego pozwu Radiohead. Charli XCX pokazuje jak skromną jest osobą i dodaje zabawnego, ale jakże prawdziwego Twitta.

 

Mariah Carey

Jej do niczego nie jest potrzebny Złoty Glob, bo sama nim jest. Lśniła najjaśniej i wiele osób czekało na to aż pojawi się na red carpet. Nie umknął mi fakt, że Mariah Carey posiadła, przypadkowo, ale jednak, samą Meryl Streep. Całą sytuację opisała sama twórczyni hitu All I Want For Christmas Is You na Twitterze. Sami zobaczcie.

PS. To nie jedyna zabawna sytuacja, która przydarzyła się z tą aktorką na gali wręczenia nagród.

Kelly Clarkson

Na gali wręczenia nagród pojawiła się również Kelly Clarkson, która w trakcie udzielania wywiadu dla E! Enterteiment zobaczyła Meryl Streep, której wokalistka jest ogromną fanką. W pewnym momencie artystka krzyknęła „O mój Boże, to Meryl!”. Później wszystko potoczyło się samoistnie. Uwielbiam Cię Kelly! Zachowałbym się dokładnie tak samo.

Lana Del Rey

Ostatnio wszyscy żyją pozwem, który złożył zespół Radiohead przeciwko Lanie Del Rey. Angielska formacja uważa, że artystka splagiatowała ich utwór Creep w Get Free. Wokalistka w uszczypliwy sposób odniosła się do całej sytuacji i podczas koncertu zaśpiewała frazę: „I have so much more than that, like my copyrights”.

Zayn

A teraz Zayn paradujący po Nowym Jorku.

Charli XCX

Za takie akcje uwielbiam Charlotte. Warto śledzić jej Twittera, bo czasem jest zabawnie. Niedawno dodała wpis „Kim do k**wy jest Charlie XCX?” a teraz napisała to „Myślę, że jestem niedoceniana”. Oj jesteś Charli

 

Meghan Trainor

Ostatnio wiele zmiań w życiu Meghan. Niedawno na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy, a kilka dni temu artystka wyznała, że skupiła się na swoim zdrowiu i sylwetce. „Schudłam 20 kg w zdrowy sposób”.

Justin Timberlake

Wrócił i on. Justin Timberlake nie tylko opublikował singiel oraz ogłosił datę premiery płyty, ale także zapowiedział trasę koncertową. Na razie po USA, ale może zawita także do nas. Mam dla Was plan areny.

 

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *