All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #80

Christina Aguilera przeżywa ciężkie chwile w życiu. Jej pies – Stinky, po siedemnastu latach towarzystwa u jej boku, odszedł z tego świata. Artystka opublikowała wzruszające zdjęcie. Oprócz tego Troye Sivan zostaje twarzą marki Valentino, Alexandra Burke zmienia status na „narzeczona”, a Selena Gomez odwiedza rodzinne miasto.

Christina Aguilera

Smutną informacją podzieliła się Christina Aguilera. Artystka na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie psa rasy Papillon – Stinky, który towarzyszył jej przez blisko 17 lat. Oprócz tego twórczyni hitu Candyman napisala pod zdjęciem: „Byłeś moim kompanem w trakcie tras, przy zerwaniach, w gorszych chwilach. Byłeś moim dzieckiem zanim mialam jakieś dzieci. Mój jedyny na zawsze.” Współczujemy.

Troye Sivan

Ten rok na pewno dla Sivana będzie ciężki, ale ekscytujący. Już w najbliższy piątek usłyszymy nowy singiel artysty, a płyta ma ukazać się jeszcze na początku 2018 r. Tymczasem Valentino poinformoało, że Troye został twarzą ich marki. Poniżej publikujemy film, ale na oficjalnym Instagramie włoskiego domu mody jest pełna sesja zdjęciowa.

Alexandra Burke

Alexandra Burke długo ukrywała fakt, że jest zaręczona. Do tego czynu doszło 18 grudnia 2017 r. w Paryżu, gdzie Joshua Ginelly (piłkarz) założył pierścionek na serdeczny palec wokalistki. Nie wiemy jak Wy, ale My jesteśmy wzruszeni. Życzymy dużo miłości.

Selena Gomez

Była gwiazda Disney’a niedawno udała się w podróż do miasta Grand Praire w stanie Texas. To właśnie tam Selena Gomez spędziła dzieciństwo, bawiła się i dorastała. Na poniższym zdjęciu artystka siedzi pod domem, w którym spędziła 13 lat. W 2007 r. przeprowadziła się do Las Angeles, żeby rozpocząć karierę.

Kanye West

Raper ponoć chce zgłosić swoją kandydaturę w wyborach prezydenckiciej 2020 r. Jednak nim to nastąpi, Kanye zapowiedział, że w tym roku podzieli się ze światem „dobrą muzyką”. Are You Ready For It?

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *