All About Music Przy Kawie #176

-

Madonna odsłania kolejne szczegóły nadchodzącego wydawnictwa muzycznego. Marshmello najprawdopodobniej niedługo wyda singiel z Camilą Cabello, podczas gdy King Princess ogłasza światu, że pracuje nad debiutanckim krążkiem. Dodatkowo Charlie Puth pojawił się bez koszulki na okładce magazynu „FLAUNT”. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Madonna zdradza kolejne szczególiki związane z jej nowym krążkiem

Jeszcze nie wiadomo kiedy album trafi do sprzedaży, ale Madonna podkręca atmosferę do czerwoności. Właśnie dowiedzieliśmy się, że nadchodząca płyta będzie daleka od jakichkolwiek zasad panujących w biznesie muzycznym. Nie będzie dużej ilości duetów ani jednej, solidnej koncepcji.

Marshmello x Camila Cabello

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo doczekamy się wspólnej kompozycji od popularnego producenta – Marshmello i wschodzącej gwiazdy muzyki pop – Camili Cabello. Za pośrednictwem Instagrama, brytyjski oddział Sony Music Entertainment poinformował fanów, że już niedługo mogą spodziewać się kolaboracji pomiędzy tymi artystami.

Imagine how 🔥 this collab would be 💞 @camila_cabello x @marshmellomusic

Post udostępniony przez Sony Music UK (@sonymusicuk)

King Princess pracuje nad debiutanckim albumem

I w sumie wiemy tylko tyle. Debiutująca wokalistka ogłosiła, że po ciepło przyjętej EPce rozpoczyna zbierać materiał na debiutancki album. Nie wiadomo kiedy prawdopodobnie krążek ujrzy światło dzienne i ile utworów na nim znajdziemy. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Ally Broke niedługo zaprezentuje solowy debiut

Była członkini formacji Fifth Harmony w najbliższym czasie zaserwuje nam porcję solowej muzyki. Przynajmniej na to wskazuje jej najnowszy wpis na Twitterze. Ally Broke napisała: „Być może wiem coś, czego Wy nie wiecie” dodając do tego nutkę na pięciolinii i małpkę z zakrytymi oczami.

Kelly Clarkson z własnym talk-show

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich wokalistek powraca. Tym razem nie na scenę muzyczną, ale na ekrany telewizorów. Jak podają zagraniczne media, Kelly Clarkson poprowadzi najnowszy talk-show, który zostanie wyemitowany specjalnie na potrzeby stacji NBC. Nie wiadomo kiedy ukaże się premierowy odcinek, ale chyba warto czekać.

Charlie Puth na okładce „FLAUNT”

Aktualnie ciężko koncertuje, ale także znajduje czas na zapozowanie przed obiektywem fotografów. Tym razem padło na sesję okładkową dla magazynu FLAUNT. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Kolejny mem z Shakirą robi viral

Na zakończenie rubryki coś zabawnego. Najnowszy mem z Shakirą zyskuje na popularności z minutę na minutę. Jeszcze niespełna 24 godziny temu było zaledwie siedem tysięcy like’ów, a teraz jest ich kilkadziesiąt razy więcej.

Popularne

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.