All About Music Przy Kawie #172

Justin Bieber dzieli się z fanami ciekawą informacją na temat jego nadchodzącego albumu. Zendaya weźmie udział w serialu wyprodukowanym przez Drake’a, a Jennifer Lopez typuje kolejnego laureata „MTV Video Vanguard Award”. Alessia Cara dzieli się przemyśleniami związanymi z jej ostatnim singlem i jego potencjałem radiowym. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Justin Bieber nie wyda nowej płyty w przeciągu kilku najbliższych miesięcy

To dość smutna informacja dla fanów Justina Biebera. Jak się okazuje artysta całą swoją uwagę przenosi na planowanie ślubu z niedawno oświadczoną Hailey Baldvin. Wokalista od razu zdementował wszystkie plotki i powiedział, że nie chodzi tutaj o sukces nowego singla. Po prostu artysta ma inne priorytety.

Zendaya w obsadzie serialu, którego producentem wykonawczym jest Drake

Na początku wszyscy twierdzili, że Euphoria to wspólny singiel Zendai i Drake’a. Dziś oficjalnie wiadomo, że to serial telewizyjny, w którego obsadzie pojawi się wokalistka, a raper będzie jego producentem wykonawczym. Nie wyklucza się jednak, że do programu telewizyjnego zostanie nagrana ścieżka dźwiękowa, na której znajdzie się wspólny utwór artystów.

Alessia Cara wypowiada się na temat potencjału radiowego singla „Growing Pains”

Młoda wokalistka wyznała, że nie spodziewała się iż jej ostatni singiel – Growing Pains będzie chętnie grany przez amerykańskie rozgłośnie radiowe. Aktualnie piosenka znajduje się na #14 miejscu najczęściej granych utworów. Czekacie na nowy krążek Alessy Cary?

Madonna z nowym albumem jeszcze w tym roku

W Internecie krąży informacja, jakoby w najnowszym wywiadzie dla Vogue’a Madonna wyznała, że jeszcze w tym roku wszyscy usłyszą premierowy materiał. Szczegóły są jeszcze owiane tajemnicą, ale zapewne już niedługo usłyszymy premierowy singiel. Jak zapatrujecie się na powrót królowej popu?

Rihanna na okładce brytyjskiego Vogue’a

Równolegle nagrywa dwa albumy, ale zawsze znajdzie czas, żeby zapozować przez fotografem specjalnie na potrzeby brytyjskiego wydania magazynu Vogue. Artystka nie tylko pojawiła się na okładce, ale wzięła udział rozszerzonej sesji zdjęciowej, której efekty możecie zobaczyć poniżej.

 

Jennifer Lopez typuje następnego zwycięzcę Video Vanguard Award

Tegoroczna laureatką prestiżowej nagrody została zapytana przez prezentera stacji MTV kto powinien dostać w przyszłym roku statuetkę Video Vanguard Award. Jennifer pomogła publiczność, a ostatecznego wyboru dokonała ona sama – Lady Gaga albo Missy Elliott.

CupcakKe przeszła na wegetarianizm

I nie zrobiła z tego spektakularnego ogłoszenia na miarę Beyonce. Raperka dodała po prostu wpis na Twitterze, że rozpoczyna pierwszy dzień wegetarianizmu.

Natalia Nykiel na okładce JOY’a

Polska wokalistka ostatnio ma ręce pełne roboty. Niedawno ruszyła nową kampanią reklamową Reeboka, aktualnie ciężko koncertuje, a teraz jeszcze zapozowała dla magazynu JOY. Oprócz sesji zdjęciowej jest także wywiad, w którym Natalia opowiada o muzyce, planach na przyszłość i trendach.