All About Music Przy Kawie #170

-

Ashley Tisdale oraz dziewczyny z Little Mix zwiastują swój muzyczny powrót. Oprócz tego druga część filmu dokumentalnego o Demi Lovato została wstrzymana. Dodatkowo zza oceanu dochodzą do nas smutne wieści – ojciec Kanye Westa choruje na raka żołądka. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Ashley Tisdale powróci z płytą w tym roku

Od niedawna oficjalnie wiadomo, że była gwiazdka Disneya ciężko pracuje nad nowym wydawnictwem muzycznym. Ba! Znany jest nawet tytuł krążka – Symthoms. Dziś dowiadujemy się, że album pojawi się jeszcze w tym roku. Czekacie?

Dziewczyny z Little Mix finalizują kolejny album

Te artystki chyba nigdy nie odpoczywają. Jade Thriwall ogłosiła, że nowa płyta od zespołu jest już prawie skończona. Kilka dni temu Little Mix zarejestrowały także dwa utwory. Pierwszy z nich to Motivate a drugi Woman’s World. Czy ten krążek odniesie taki sam sukces jak jego poprzednik?

Cardi B rezygnuje z trasy Bruno Marsa

Raperka ogłosiła światu, że zmuszona jest zrezygnować ze wspólnego tourneé z Bruno Marsem. Aczkolwiek Cardi B nie idzie do pieluch. Artystka zapewnia, że prace nad nowym projektem muzycznym zmierzają ku końcowi. Efekty kilkugodzinnych posiadówek w studiu mamy usłyszeć jeszcze tej jesieni. Ma być też kilka ciekawych kolaboracji.

Druga część dokumentu o Demi Lovato została wstrzymana

Ze względu na niedawno zaistniałą sytuację, wszystkie prace nad drugą częścią filmu dokumentalnego o Demi Lovato zostały wstrzymane. Nikt jeszcze nie wie kiedy projekt filmowy zostanie sfinansowanie i czy w ogóle jego twórcy zdecydują się go dokończyć. Aktualnie zagraniczna prasa informuje, że artystka czuje się już lepiej.

Nick Jonas najprawdopodobniej się zaręczył

Jak podaje pewne źródło dla portalu Us Weekly, Nick Jonas zdecydował się zadać to trudne pytanie swojej dziewczynie (aktualnie narzeczonej) Pryiance Choprze. Według informatora, kobieta była zszokowana, ale się zgodziła. Us Weekly podaje także, że Nick bardzo ją kocha i planuje wziąć z Nią ślub w najbliższej przyszłości. Wszystko zdaje się być prawdą, ponieważ to samo źródło poinformowało o ich randkowaniu jeszcze przed tym, nim oficjalnie usłyszeliśmy to z ich ust.

Ojciec Kanye Westa zachorował na raka

Wszyscy przesyłają wsparcie, miłość i modlitwy do rodziny Kanye Westa. Jak poinformowała macocha rapera, Ray został zdiagnozowany zeszłego lata na raka żołądka. Ojciec artysty został poddany specjalnemu leczeniu i jak poinformowała kobieta, leczenie działa. Ogłoszenie o chorobie zostało podane do informacji publicznej w dziesiąta rocznicę śmierci Dondy West.

Shawn Mendes pozuje z fanami na plaży w Meksyku

I na zakończenie najnowszego wydania All About Music Przy Kawie zdjęcie Shawna Mendesa z fanką na plaży w Meksyku.

 

Popularne

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.