All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #167

All About Music Przy Kawie #167

Janet Jackson nagrywa teledysk do premierowej kompozycji, podczas gdy mura masa zapowiada swój muzyczny powrót z gościnnym udziałem Skrillex’a. Brytyjskie tabloidy donoszą, który utwór rozpocznie nową erę w karierze Cheryl. Christina Aguilera kontynuuje pracę nad hiszpańskim wydawnictwem.

Janet Jackson z premierowym teledyskiem

Nadchodzący czas w życiu Janet Jackson będzie niezwykle wyczerpujący. Aktualnie artystka nie tylko nagrywa nowy album, ale także koncertuje. Jak donoszą zagraniczne media, w przerwie wokalistka kręci klip do jednej z premierowych kompozycji. Szczegóły samego singla, jak i teledysku nie są jeszcze znane. Wiadomo, że zdjęcia powstają w Nowym Jorku.

Mura masa już niedługo zaprezentuje nowy materiał

Oficjalnie wiadomo, że na rynek muzyczny niedługo powróci jeden z najgorętszych artystów z pogranicza muzyki elektronicznej. W premierowym singlu mury masy gościnnie pojawi się NAO, a jego współtwórcą jest Skrillex.

Nowy singiel od Cheryl jeszcze w tym roku

Brytyjskie magazyny plotkarskie donoszą, że jeszcze w tym roku usłyszymy nowy singiel od Cheryl. Utwór będzie reprezentował kolejny album wokalistki, który najprawdopodobniej trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Informatorzy donoszą, że pierwszym reprezentantem krążka będzie Let You. Czy nowa era w karierze wokalistki będzie owocna?

Christina Aguilera kontynuuje pracę nad hiszpańskim krążkiem

Niedawno ludzie widzieli Christinę Aguilerę na Ibizie. Wszyscy zgodnie twierdzili, że wokalistka wypoczywa. Nic bardziej mylnego. Fotoreporteży przyłapali gwiazdę Burleski w studiu nagraniowym i jak spekulują fani, artystka kończy pracę nad hiszpańskim wydawnictwem muzycznym, o którym poinformowała swoich słuchaczy już jakiś czas temu.

Kim Petras wychodzi naprzeciw Instagramowym modelkom

Debiutująca wokalistka postanowiła podzielić się ze światem swoimi najnowszymi przemyśleniami. Tym razem trafiło na artystów, którzy starają się być Instagramowymi modelami. „Artyści nie powinni być Instagramowymi modelami. Tak, to jest świetne jeżeli są ładni, mają styl i są fotogeniczni. Ale czy te osoby są w stanie napisać piosenkę, zaśpiewać ją i sprawić, że ten utwór będzie coś dla kogoś znaczył? To właśnie to gówno ma znaczenie. Reszta to tylko makijaż.” Co myślicie na ten temat? Kim trafiła w punkt?

Billie Eilish podzieliła się wideo, w którym z ust wychodzi jej pająk

Na Spotify właśnie został opublikowany premierowy teledysk, tzw. vertical video, w którym artystka zewsząd otaczana jest pająkami. Zwłaszcza jedna ze scen przypadła jej, jak i jej fanom do gustu. Billie postanowiła dodać, to krótkie nagranie na swoich kontach społecznościowych. Na nagraniu widać, jak pająk wychodzi jej z ust, a chwilę później chodzi po jej twarzy.

Kesha na zakupach z Macklemore

Kesha i Macklemore niedawno wyruszli we wspólną trasę koncertową. Ich przygody można obserwować na oficjalnym kanale YouTube marki T-Mobile, z którą dwójka artystów podjęła współpracę. Właśnie ukazała się czwarta część pamiętnika, na której nie tylko znajdują się zapiski z występów na żywo, ale także ich wspólne zakupy.

Rihanna zaprezentowała nową fryzurę

Za pośrednictwem Instagrama, Rihanna podzieliła się swoją małą metamorfozą. Wokalistki nie zauważymy już w ciemnych włosach. Aktualnie jedna z najbardziej popularnych artystek świata na swojej głowie posiada przepiękny odcień blondu. Zobaczcie sami.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne