All About Music Przy Kawie #166

Koreańskie objawienie muzyczne, BTS miało wziąć udział w koncercie ku czci Michaela Jacksona, jednak z pewnych przyczyn musieli zrezygnować z tego przedsięwzięcia. Aktor z teledysku „Havana” wypowiada się na temat Camili Cabello, podczas gdy Beyonce uczy jak unikać paparazzi. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Zespół BTS nie wystąpi podczss koncertu ku czci Michaela Jacksona

Prezydent MJJ Music (wytwórnia Michaela Jacksona) niedawno opublikował wideo, w którym ogłosił, że kolejnym artystą, który weźmie udział w wydarzeniu muzycznym, gdzie wokaliści będą śpiewać piosenki zmarłej legendy popu, jest koreańska formacja BTS. Dwa dni temu agencja BigHit Entertainment udostępnila następującą informację: „Zespół BTS niedawno został poproszony o zaśpiewanie jednej z piosenek Michaela Jacksona. To dla nas wielki zaszczyt, że otrzymaliśmy to zaproszenie. Jednakże formacji trudno będzie wziąć udział w tym wydarzeniu, ponieważ niedługo wydadzą nową płytę, co wiąże się z koncertami w ramach własnej, światowej trasy koncertowej”.

Pink opowiada o najtrudniejszej rzeczy w życiu

Amerykańska wokalistka niedawno udzieliła telewizyjnego wywiadu do nowego programu telewizyjnego Shine On with Reese, gdzie opowiedziała o najtrudniejszej rzeczy, którą musiała dokonać w życiu. „Wyjazd w trasę koncertową z dziećmi jest naprawdę zdradliwy. To wyczerpujące. To najtrudniejsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłam. Ale jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, że mogłam je zabrać ze sobą i, że w pewien sposób mogłam je zintegrować z moim życiem”. Przypomnijmy, że artystka wyruszyła w Beautiful Trauma Tour po Ameryce Północnej i Australii, na której terenie właśnie udzieliła tego wywiadu. W trasie koncertowej towarzystwa dotrzymuje jej córka Willow i synek Jameson.

Noah Centineo wypowiada się na temat Camili Cabello

Noah Centineo (jeden z głównych aktorów w teledysku do Havany Camili Cabello) w wywiadzie dla programu Total Request Live dla stacji MTV wypowiedział się na temat debiutującej wokalistki. „Podeszła do mnie i przedstawiła się. Ona była jak najmilsza, najżywsza mała rzecz, jaką kiedykolwiek spotkałem. Od tamtego momentu byłem w niej zakochany”.

 Beyoncé uczy jak unikać paparazzi

Do Internetu trafił najnowszy filmik, na którym widać ochroniarzy zasłaniających Beyonce przed paparazzi. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że mężczyźni osłaniali je pobliskimi reklamami utrzymywanymi przez statywy. Czyżby nikt nie był godzien oglądać artystki w naturalnych, życiowych czynnościach?

Natalia Nykiel w kolejnej odsłonie Reeboka

Jak widać współpraca pomiędzy Natalią Nykiel a Reebokiem kwitnie. Artystka od dłuższego czasu sukcesywnie łączy siły z polskim oddziałem popularnej marki odzieżowej. Na Instagramowym profilu wokalistki właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie z kolejnej kampanii reklamowej.

Taylor Swift widziana w studiu nagraniowym

I wszystko wskazuje na to, że fani nie będą musieli zbyt długo czekać na kolejny album od wokalistki. W jednym z wywiadów Taylor wyznała, że fani prawdopodobnie usłyszą nową płytę jeszcze przed trzydziestymi urodzinami artystki. W tym roku Swift obchodzi 29 urodziny, ale nie o tym teraz. Ostatnio zauważono, że w trakcie przerw pomiędzy występami w ramach Reputation Tour, artystka nagrywa nowy materiał. 18 lipca TayTay opuściła Electric Lady Studios w Nowym Jorku.

Christina Aguilera publikuje zdjęcie ze swoim synkiem

Trudno uwierzyć, że Max tak szybko dorósł. Artystka opublikowała właśnie najnowsze, rozczulające zdjęcie, na której widać ją z synem na łóżku. Jej potomek przegląda coś na tablecie, a Christina bacznie się mu przygląda.

Najświeższe artykuły

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.