All About Music Przy Kawie #162

-

Chłopaki z 5 Second Of Summer opublikowali oficjalną listę utworów, którą zagrają na nadchodzącej trasie koncertowej. Avril Lavigne w końcu ogłosiła swój powrót i orientacyjnie wiadomo już, kiedy jej nowe wydawnictwo muzyczne trafi do sprzedaży. G-Eazy szybko pocieszył się po zerwaniu z Halsey i podczas jednej z imprez widziany był w towarzystwie Demi Lovato. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Trasa koncertowa chłopaków z 5 Seconds Of Summer

Już niedługo wszyscy fani 5 Seconds Of Summer będą mieli okazję usłyszeć chłopaków na żywo. Aktualnie artyści tworzą setliste i z najnowszej publikacji wiadomo, które piosenki usłyszą słuchacze zespołu na żywo. Zobaczcie sami.

Avril Lavigne w tym roku wyda nową płytę

I wszystko wskazuje na to, że wszystkie prośby fanów w końcu zostały wysłuchane. Słuchacze Avril Lavigne zaliczają się bez wątpienia do grona tych najwierniejszych i najwytrwalszych, bo nie każdy tak cierpliwie czekałby na nowy materiał od swojego idola. Artystka wyznała, że nowa płyta pojawi się na półkach sklepowych już na jesieni tego roku. Cała reszta owiana jest tajemnicą.

Taylor Swift jako trzecie koło na własnym M&G

Meet & Greet zazwyczaj wyglądają tak samo w każdym mieście i u każdego artysty. Zazwyczaj, ponieważ ten, który miał miejsce ostatnio u Taylor Swift na długo pozostanie w jej pamięci. Wszystko przebiegało normalnie, aż do chwili, w której chłopak uklęknął przed dziewczyną i oficjalnie oświadczył się jej mówiąc „spotkaliśmy się pięć lat temu podczas „Red Tour””. Sama TayTay była zaskoczona, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

Demi Lovato nową wybranką serca G-Eazy’ego?

Wszystkie ptaszki na niebie wskazują na to, że tak. Jak donoszą naoczni świadkowie, w momencie kiedy raper i wokalistka opuszczali klub Warwick w Los Angeles widziano ich wspólnie trzymających się za rękę. Kilka godzin wcześniej artyści weszli do klubu osobno, żeby nie budzić żadnych wątpliwości. Nie tak dawno temu G-Eazy zakończył związek z Halsey, która kiedyś powiedziała głośno, że Cool For The Summer Demi Lovato sprawia, że biseksualizm to temat, o którym nie można mówić.

Lea Michele opowiada o swojej diecie

Ten kto czytał autorską książkę Lei Michele ten wie, że wokalistka zwraca niezwykłą uwagę na to, co pojawia się na jej talerzu. W najnowszej rozmowie z E! News artystka wyznała, że nigdy nie jadła tzw. fast foodów. „Jestem dobra w tym sensie, że nigdy nie jadłam fast foodów. Nigdy nie piłam też sody. Nie jem słodyczy. Mój dom jest zdrowy, więc kiedy mówię, że jem dużo, to jest to dobre jedzenie, które jest tego warte”.

Azealia Banks znowu w formie

Nie dość, że chwilę po ogłoszeniu nowej płyty Azealia stwierdziła, że finalnie jej nie wyda, a przynajmniej nie teraz, to dodatkowo powrócił jej mood na krytykowanie innych osób. Tym razem trafiło na Wendy Williams, prezenterkę telewizyjną. Na oficjalnym Instastory Banks napisała „Czy Wendy Williams może miec kolejną zapaść i w końcu umrzeć? Byłoby fajnie zobaczyć jej śmierć na ekranie (na żywo).”

 Pia Mia x Bhad Bhabie

I na zakończenie dzisiejszego wydania wspólne zdjęcie Bhad BhabiePii Mii. Nie wiadomo w jakim celu spotkały się dziewczyny, ale razem wyglądają olśniewająco!

Popularne

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.