All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #156

All About Music Przy Kawie #156

Kelly Clarkson otwarcie opowiedziała o utracie wagi i książce, która się do tego przyczyniła – zero ćwiczeń i operacji plastycznych. Solange rozpoczęła współpracę z międzynarodową marką „IKEA”, podczas gdy Charli XCX wraz z Camilą Cabello cieszą się na rozpoczęcie brytyjskiej części trasy koncertowej Taylor Swift. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Kelly Clarkson opowiedziała o książce, która zmieniła jej sylwetkę

W wywiadzie dla Extra, amerykańska wokalistka wyznała, że jej utrata wagi nie jest związana ani z operacjami plastycznymi ani z wylewaniem potów na siłowni. Wszelkie zmiany w wyglądzie zaszły za pośrednictwem tylko jednek książki – „The Plant Paradox” autorstwa Stevena R. Gundry. „Przeczytałam tę książkę ze względu na moją chorobę autoinnumonologiczną, którą miałam, podobnie jak chorobę tarczycy, a teraz wszystkie moje wyniki wróciły do normy. Nie przyjmuję już leków po tej diecie”.

Charli XCX z Camilą Cabello

Wystartowała kolejna część trasy koncertowej Taylor Swift, która ma na celu promocję jej najnowszego wydawnictwa muzycznego – Reputation. Publiczność rozgrzewa Charli XCX i Camila Cabello. Z tej okazji dziewczyny zrobiły sobie zdjęcie i opublikowały je w social media.

Cheryl Cole w musicalu

Powołując się na informację podaną przez Daily Mail, Cheryl Cole najprawdopodobniej weźmie udział w musicalu Chicago. Wiadomość ta jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzona przez którąś z zainteresowanych stron. Wyobrażacie sobie tę wokalistkę w produkcji filmowo-muzycznej?

Solange we współpracy z IKEĄ

Najnowsza kampania IKEI, która zrodziła się w kolaboracji z popularną wokalistką muzyki alternatywnej – Solange została zatytułowana „Objects, Space, Architecture”. Projekt skupia się na „eksplorowaniu obiektów architektonicznych i projektowych, które mają wielofunkcyjne wykorzystanie”. Z oficjalnego oświadczenia możemy wyczytać jeszcze to: „Sztuka współczesna to dziś ogromna część ludzkiego życia. W IKEI interesuje nas kreatywna przestrzeń pomiędzy architekturą, designem, sztuką i muzyką, a tym jak to można ożywić i wnieść do domu wielu ludzi. To właśnie na tym skupimy się z Saint Heron.”

Pojawił się nowy dramat związany z ciążą Cardi B

Do Internetu trafiło nagranie jak na jednej z imprez Cardi B tańczy, a jej partner dmucha jej dymem z papierosa w twarz. Obrończynie jeszcze nienarodzonych istot uaktywniły się i zaczęły zarzucać jej brak rozsądku, że w ciąży nie powinna przebywać wokół osób palących papierosy. W swojej wypowiedzi raperka powiedziała, że tak naprawdę nikt nie opiekuje się i nie martwi się jej dzieckiem, dodatkowo to własnie ludzie dokładają jej stresu, ale o tym nikt nie wspomni. Zapewniła, że jej potomek ma się dobrze w jej brzuchu i, że jeżeli ktoś chce okazać serce jej dziecku, niech wyśle jej pieluchy.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)