All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #155

All About Music Przy Kawie #155

Anne-Marie pozuje na okładce niemieckiego wydania magazynu „NYLON”, podczas gdy Camila Cabello uczy fanów jak należy tańczyć do jej najnowszego singla – „Sangria Wine”. Kiesza nagrywa premierowy teledysk i nie wiadomo czego tym razem możemy się od Niej spodziewać. Oprócz tego Ellie Goulding ogłosiła kolaborację z popularnym brytyjskim producentem. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Anne-Marie na okładce niemieckiego NYLON

Wokalistka ostatnio coraz chętniej pozuje przed obiektywami magazynów, w których również udziela obszernych wywiadów. Tym razem padło na niemieckie wydanie NYLON. Jak podoba Wam się okładka najnowszego wydania kulturowej gazety?

Camila Cabello daje lekcje tańca

I wszystko to w celu promocji jej najnowszego singla – Sangria Wine, który został nagrany we współpracy z Pharrellem Williamsem. W krótkim filmiku można zobaczyć podstawowe kroki taneczne Camili oraz jej zespołu i instruktorów tańca. Tym samym wystartował challenge.

Kiesza zwiastuje swój wielki powrót

Jeszcze do niedawna kanadyjska wokalistka częstowała fanów tylko zdawkową porcją muzyki. Teraz zdaje się, że powraca na dobre i tym samym rozpoczyna solidną promocję nadchodzącego albumu. Kiesza za pośrednictwem Twittera poinformowała, że kręci teledysk. Nic poza tym nie wiemy. Wytrwale czekamy.

Jax Jones zapowiedział wspólny singiel z Ellie Goulding

Brytyjski producent zdradził w jednym z wywiadów, że niedawno zaszył się w studiu nagraniowym z Ellie Goulding, która zawsze była przepisem na sukces. Nie wiadomo jednak kiedy piosenka trafi do sprzedaży, jaki nosi tytuł i czy w ogóle ujrzy światło dzienne. Pozostało nam jedynie czekać, choć ze statusu Jonesa można wywnioskować, że premiera nowego singla już niedługo.

Alicia Keys na okładce Cultured Magazine

Alicia Keys wraz ze swoim partnerem – Swizzem Beatz zapozowała na okładce Cultured Magazine. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że zdjęcie inspirowane jest fotką ikony Czarnej Pantery – Eldridgem Cleaverem i Kathleen Neal Cleaver. Za obiektywem stanął Jamel Shabazz.

Problemy Charli XCX

I dzisiejsze wydanie rubryki kończymy zabawnym akcentem. W przeciągu ostatnich kilku tygodnich pojawiły się dwie głośne piosenki, w których gościnnie pojawiła się Charli XCX. Zdaje się, że nie wszyscy artyści są w stanie oznaczyć poprawnie wokalistę i to boli. Która opcja jest lepsza – „CharliXCX” czy „charliex”?

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)