All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #154

Meghan Trainor opowiada o tym, jak jej narzeczony wpłynął na brzmienie nadchodzącego wydawnictwa muzycznego. Ariana Grande pozuje na okładce brytyjskiego „Vogue’a”. Troye Sivan ogłasza support nadchodzącej trasy i w Internecie rozpoczyna się istny dramat. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Meghan Trainor o wpływie narzeczonego na jej nadchodzącą płytę

Wokalistka od kilku miesięcy zaręczona jest z Darylem Sabarą. Nieuniknionym jest fakt, że jej partner wpłynął na brzmienie nadchodzącego materiału od Meghan. Trainor w wywiadzie dla Glamour powiedziała: „Jestem bardzo zakochana, dlatego usłyszycie te wszystkie piękne piosenki o miłości, szczęśliwe i szczere utwory.” Później dodaje: „Jestem pewna naszego związku. Jestem zakochana i chcę o tym powiedzieć światu. Czuję, że to trochę niesprawiedliwe, że jestem tak szczęśliwa, rozumiesz? W każdej chwili, każdego dnia patrzymy na siebie ze wzrokiem mówiącym: „Jak Cię zdobyłem?” zawsze mówię, że to lepsze od filmów”.

Ariana Grande w sesji zdjęciowej dla Vogue’a

Premiera wydawnictwa muzycznego Sweetener od Ariany Grande zbliża się wielkimi krokami. Każda promocja jest dobra, dlatego wokalistka pojawiła się w niezwykle magicznej sesji zdjęciowej dla brytyjskiego Vogue’a. Oprócz wielu naturalnych ujęć, jest także obszerny wywiad. Jak podoba się Wam okładka najnowszego wydania magazynu?

Troye Sivan rozpętał piekło po ogłoszeniu supportu

Niedługo startuje trasa koncertowa promująca drugi album od Troye’a Sivana – Bloom. Artysta ogłosił, że publicznośc rozgrzeje Kim Petras (aktywistka LGBT i najmłodsza osoba na świecie, która dokonała zmiany płci). Fani szybko przypomnieli sobie, że artystka chętnie współpracuje z Dr Lukiem, który został posądzony przez Keshę m.in. o gwałt. Słuchacze znaleźli także stare wypowiedzi wokalistki, które wskazywały na fakt, że podwarza ona zdanie twórczyni hitu „Tik Tok”. Głos początkowo zabrała Kim, która przeprosiła za stare wpisy, a później Troye, który otwarcie wyznał, że nie wiedział o tym, jest w szoku, ale po rozmowach z Petras, uwierzył w jej szczerość i ogromne serce.

Bebe Rexha wyda film dokumentalny o procesie tworzenia debiutanckiej płyty

Film dokumentalny On The Road zostanie opublikowany już 15 czerwca 2018 r. Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć od kulis jak powstawał nadchodzący materiał na debiutancki album od Bebe Rexhy. Mówi się także, że tego dnia do sprzedaży i serwisów streamingowych trafi nowy singiel – I’m A Mess.

Rita Ora podaje kolejną datę wydania drugiej płyty

Brytyjska wokalistka lubi rzucać słowa na wiatr i gdyby wierzyć jej wypowiedziom, to drugi album trafiłby do sprzedaży już w ubiegłym roku. Rita w najnowszym wywiadzie poweidziała, że krążek najprawdopodobniej trafi do sprzedaży 2 listopada 2018 r. i znajdą się tam wszystkie single wydane pod szyldem Warnera.

Azealia Banks potwierdziła, że stworzyła piosenkę dla Christiny Aguilery

Twórczyni hitu 212 wyznała, że napisała piosenkę, którą jedynie Christina Aguilera mogłaby wznieść swoim śpiewem na wyżyny. Azealia Banks powiedziała także, że do stworzenia tej kompozycji zainspirował ja stary przebój – Dirrrty, który został przeobrażony w brzmienia przypisane gatunkowi EDM.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.