All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #152

All About Music Przy Kawie #152

Iggy Azalea była widziana podczas kręcenia nowego teledysku – nowy materiał od wokalistki nadchodzi. Oprócz tego Timbaland wygadał się, że w tym miesiącu usłyszymy premierowy singiel od ZAYN’a oraz poznamy szczegóły jego drugiej solowej płyty. Ariana Grande wyznała dlaczego zdecydowała zaśpiewać się „Over The Rainbow” podczas „One Love Manchester”. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Ariana Grande o wyborze „Over The Rainbow” podczas „One Love Manchester”

Na łamach The Fader, amerykańska wokalistka wyjaśniła dlaczego zdecydowała się zaśpiewać utwór Over The Rainbow podczas One Love Manchester – wydarzenia, które uczciło śmierć 22 osób zmarłych w wyniku zamach na jednym z koncertów Grande. Wszystko to ze względu na jej dziadka: „Zawsze mówił mi, żebym śpiewała te piosenkę podczas moich występów. Zawsze mówił: „Wiesz czym powinnaś zakończyć koncert? ‚Over The Rainbow'”. Nigdy nie zrobiłam tego aż do tamtego momentu.”. Później dodała: „Kiedy byłam na to gotowa, mocno odczuwałam jego obecność wokół mnie. Był najbliższą osobą w moim życiu. Był tym wszystkim, kim ja chcę być: biznesmenem, dżentelmenem, człowiekiem, przyjacielem, wszystkim. Był dla mnie perfekcyjny.”

Timbaland o planach muzycznych ZAYN’a

Na Instastory Timbaland powiedział co były członek One Direction Zayn Malik planuje zrobić z karierą muzyczną. Wiadomo, że jeszcze w czerwcu usłyszymy premierowy singiel od artysty oraz poznamy wszelkie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. Możemy uznać to za pewniaka, ponieważ niegdyś popularny producent niedawno cieżko pracował z twórcą Pillowtalk. Tak więc – czekamy.

Iggy Azalea kręci nowy teledysk

Niedawno widziano australijską raperkę podczas nagrywania premierowego klipu. Nie wiadomo do jakiej piosenki konkretnie, ale wiadomo, że Iggy nie próżnuje. Wciąż czekamy na Surviving The Summer, więc do boju dziewczyno.

Hailee Steinfeld pojawi się w nowym serialu Apple

I chyba muzyczne plany znowu idą w odstawkę. Oficjalnie potwierdzono, że Hailee Steinfeld (nominowana do Złotego Globa i Oscara) wcieli się Emily Dickson w scenicznej komedii Dickinson. Serial został zamówiony specjalnie na potrzeby Apple. Projekt przeniesie widzów w świat życia popularnej pisarki. Wszyscy zagłębią się w ograniczenia związane ze społeczeństwem, płcią i rodziny z perspektywy debiutującego pisarza, który niezbyt wpisuje w czasy, w których przyszło mu żyć. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Angel Haze wyznała, że pracuje nad nowym projektem muzycznym

Ale niestety nie wiadomo czy artystka planuje wydać album czy mixtape. Wszystko zostaje ogłoszone w swoim czasie – zapewnia na Instastory. Musimy uzrobić się w cierpliwość i spokojnie czekać na kolejną porcję muzyki od obiecującej raperki, która od kilku lat wytrwale buduje swoją pozycję w przemyśle muzycznym.

Tove Lo zmieniła kolor włosów

I na zakończenie coś delikatnego i przyjemnego. Szwedzka wokalistka, Tove Lo – znana z Habits i Cool Girl, zmieniła kolor włosów. Niby nic takiego, ale metamorfoza jest drastyczna. Z ciemnej blondynki artystka przefarbowała się na siwy, platynowy blond. Jak oceniacie przemianę Pani Nillson?

💍

Post udostępniony przez Tove Lo (@tovelo)

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)