All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #151

All About Music Przy Kawie #151

Po dłuższej nieobecności powracam. A wraz z powrotem dużo nowości: Cher Lloyd Mans Zelmerlow zostali rodzicami – obu parom urodziły się córeczki. Oprócz tego Camila Cabello opowiedziała o tym jak rozpoczęła się jej przyjaźń z Taylor Swift, a Hailey Baldwin wypowiedziała się na temat związku z Shawnem Mendesem. Jest też wątek Nicka Jonasa. Wszystko to i jeszcze więćej wewnątrz artykułu.

Camila Cabello o początkach znajomości z Taylor Swift

W najnowszym wywiadzie była członkini Fifth Harmony i twórczyni hitu Havana wyznała, że Taylor Swift poznała za pośrednictwem wspólnej znajomej – Hailee Steinfeld, a zbliżyła się do Niej podczas pierwszego zawodu miłosnego. „Wysłała mi playlistę z piosenkami na złamane serca i powiedziała: „Wpadnij. Porozmawiamy o tym.” Jestem pewna, że był tam utwór sióstr HAIM. To było jak babski wieczór.”

Hailey Baldwin otwarcie o relacji z Shawnem Mendesem

W wywiadzie dla Sunday Times Hailey Baldwin wypowiedziała się na temat tego, o czym huczy od dłuższego czasu cały Internet. Niestety, ale modelka nie randkuje z Mendesem. Bez minuty zastanowienia powiedziała: „Spotykaliśmy się. On jest naprawdę mega kochany i w dodatku jest młodym dżentelmenem. Ale… jestem singielką. Pole randkowe jest naprawdę małe. Rzadko zdarza się znaleźć kogoś, kto posiada takie same idee i obyczaje co ja. Znalazłam już kiedyś takich ludzi i to jest odświeżające.”

Nick Jonas randkuje z Pryią Choprą

Taką informacje podało źródło Us Weekly. 25-letni wokalista spotyka się z 35-letnią aktorką. „Randkują i jest to zupełna nowość. To dobre połączenie i widać, że oni są sobą zainteresowani”. Jeden z naocznych świadków wyznał, że widział ich podczas Beauty And The Beast Live w Hollywood Bowl. „Przyszli wspólnie, zaraz przed tym nim rozpoczęło się wydarzenie. Świetnie się razem prezentują, ale nie trzymali się za ręce.”

Cher Lloyd urodziła dziewczynkę

Taką informacją wokalistka podzieliła się na Instagramowym profilu. Córeczka nazywa się Delilah-Rae i przyszła na świat 25 maja 2018 roku. Wraz z tymi podstawowymi informacjami został opublikowane pierwsze jej zdjęcie. Nie do końca widać jej twarz. Trochę takie strzeżenie prywatności, ale nie do końca. Tak czy inaczej – serdeczne gratulacje!

Our baby girl is here! We are so in love…. 🎀 Delilah-Rae 🎀 25.05.18

Post udostępniony przez Cher Lloyd (@cherlloyd)

Partnerka Mansa Zelmerlowa urodziła córeczkę

I podobnie jak w przypadku Cher Lloyd – serdeczne gratulacje. Artysta opublikował zdjęcie z dziewczyną i ich nowo narodzoną pociechą. Mans opatrzył fotkę żartobliwym komentarzem, że dziecko w 2038 roku będzie reprezentowało ich kraj w konkursie Eurowizji. Pół żartem, pół serio – czekamy.

Welcome to the world you perfect little superhero. Eurovision 2038 – here we come!

Post udostępniony przez Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow)

Najprawdopodobniej wyciekł tytuł drugiego albumu Melanie Martinez

I wszystko to jest za sprawą popularnego serwisu – amazon.com, który dodał na swoją stronę internetową najnowszą muzyczną pozycję od Melanie Martinez. Jeżeli to nie błąd, to nowa płyta wokalistki będzie nosiła tytuł Bluffington. Chwilę później informacja została zdjęta z serwisu. Okładka i data remiery wydawnictwa nie była podana. Miejmy nadzieję, że to prawda i premierowy materiał usłyszymy już niedługo.

Lady Gaga pije kawę w Starbucksie

I nowe wydanie All About Music Przy Kawie #151 kończę zabawnym i luźnym wątkiem. Jedna z fanowskich stron dodała na Twitterze zdjęcie Lady Gagi, która pije najnowszy rodzaj kawy oferowany w Starbucksie – „Pumpkin Spice Chai Latte”. Po kilku dniach na wpis odpowiedziała sama kawiarnia, parafrazując jedną z piosenek wokalistki.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)