All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #150

Za wielką wodą aż hucz od plotek, że Ariana Grande szybko pocieszyła się po stracie Mac Millera i znalazła sobie nowego chłopaka. Julia Michaels wskoczyła w tłum podczas występu telewizyjnego, a Michał Szpak odniosł się do porażki polskich reprezentantów w tegorocznym konkursie Eurowizji. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Ariana Grande ma nowego chłopaka

Przynajmniej tak donoszą wszystkie media na świecie (nawet w Polsce). Według informacji Ariana Grande umawia się z 24-letnim aktorem, Petem Davidsonem, którego szersza publiczność może kojarzyć z programu SNL. Pewna osoba poinformowała, że para zna się od 2016 roku, jednak dopiero teraz zaczęli chodzić na randki. Ku przypomnieniu – wokalistka niedawno zakonczyła długoletni zwiazek z Mac Millerem.

Michał Szpak odniosł się do porażki Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji

I wszystko to miało miejsce podczas programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Michał Szpak jako ówczesny uczestnik Eurowizji (z piosenka Color of Your Life w 2016 r. zajął wysoką, 8. pozycję) i tegoroczny juror, stwierdził, że widział występ Gromeego i Lukasa Meijera i według niego powinniśmy wejść do finałowej dziesiątki. Podkreślił też, że najpopularniejszy muzyczny konkurs wiąż ma charakter polityczny.

Julia Michaels skoczyła w tłum podczas występu w telewizji

Amerykańska wokalistka przymierza się do wydania debiutanckiego albumu muzycznego i w celu jego promocji kilka tygodni temu opublikowała najnowszy singiel – Jump. Adekwatnie do tytułu, podczas wykonywania kompozycji w rogramie Jimmy Kimmel Live, w pewnym momencie wskoczyła w tłum i dobrze się bawiła. Całe nagranie dostępne jest poniżej. Skok wykonała w 1:30.

Nick Jonas spotyka się z Bebe Rexhą

Tak jak Ariana Grande randkuje z Petem Davidsonem, tak Nick Jonas umówił się na kolację z Bebe Rexhą. Według doniesień dwójka artystów spotkała się w restauracji po występie w programie American Idol. Wokaliści przyjechali osobno, co miało na celu zmylenie fotoreporterów. Po wyjściu z kolacji jeden z dziennikarzy zapytał jej, czy spotkanie to dotyczyło kolejnego projektu muzycznego, na co Rexha odparła, że nie i spotkali się w innym celu.

Katy Perry wyznała, że nie jest już singielką

Od miesięcy krążył informację, że Orlando Bloom próbował rozpalić uczucia w Katy Perry, po ich ubiegłorocznym romansie, gdzie jeden z paparazzi przyłapał ich na wspólnych wakacjach. Artystka teraz dolała oliwy do ognia i podczas finałowego odcinka American Idol, który odbył się w poniedziałek, wyznała, że nie jest już singielką. „I’m not single, but I still like you”. Myślicie, że chodzi o popularnego aktora czy wokalistka spotyka się z kimś nowym?

Kelly Clarkson przymierza się do ogłoszenia „Meaning Of Life Tour”

W wywiadzie podczas pre-show Billboard Music Awards Kelly Clarkson zdradziła, że wraz z managementem ustala ostatnie daty koncertów, które odbędą się w ramach Meaning Of Life Tour. Tournee, które w swoim zamyśle ma promować album o takim samym tytule, który do sprzedaży trafił w październiku 2017 r. Nie wiadomo czy będzie to światowa trasa koncertowa czy tylko po Stanach Zjednoczonych.

Nicki Minaj odwołała występ u Ellen DeGeneres

Raperka ze smutkiem poinformowała, że ze względu na zalecenia lekarza musiała zrezygnować z udziału we wczorajszym programie Ellen DeGeneres. Podczas swojego wejścia miała ogłosić ważną informację, którą teraz przekaże po prostu za pośrednictwem social media.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.