Za wielką wodą aż hucz od plotek, że Ariana Grande szybko pocieszyła się po stracie Mac Millera i znalazła sobie nowego chłopaka. Julia Michaels wskoczyła w tłum podczas występu telewizyjnego, a Michał Szpak odniosł się do porażki polskich reprezentantów w tegorocznym konkursie Eurowizji. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Ariana Grande ma nowego chłopaka

Przynajmniej tak donoszą wszystkie media na świecie (nawet w Polsce). Według informacji Ariana Grande umawia się z 24-letnim aktorem, Petem Davidsonem, którego szersza publiczność może kojarzyć z programu SNL. Pewna osoba poinformowała, że para zna się od 2016 roku, jednak dopiero teraz zaczęli chodzić na randki. Ku przypomnieniu – wokalistka niedawno zakonczyła długoletni zwiazek z Mac Millerem.

Michał Szpak odniosł się do porażki Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji

I wszystko to miało miejsce podczas programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Michał Szpak jako ówczesny uczestnik Eurowizji (z piosenka Color of Your Life w 2016 r. zajął wysoką, 8. pozycję) i tegoroczny juror, stwierdził, że widział występ Gromeego i Lukasa Meijera i według niego powinniśmy wejść do finałowej dziesiątki. Podkreślił też, że najpopularniejszy muzyczny konkurs wiąż ma charakter polityczny.

Julia Michaels skoczyła w tłum podczas występu w telewizji

Amerykańska wokalistka przymierza się do wydania debiutanckiego albumu muzycznego i w celu jego promocji kilka tygodni temu opublikowała najnowszy singiel – Jump. Adekwatnie do tytułu, podczas wykonywania kompozycji w rogramie Jimmy Kimmel Live, w pewnym momencie wskoczyła w tłum i dobrze się bawiła. Całe nagranie dostępne jest poniżej. Skok wykonała w 1:30.

Nick Jonas spotyka się z Bebe Rexhą

Tak jak Ariana Grande randkuje z Petem Davidsonem, tak Nick Jonas umówił się na kolację z Bebe Rexhą. Według doniesień dwójka artystów spotkała się w restauracji po występie w programie American Idol. Wokaliści przyjechali osobno, co miało na celu zmylenie fotoreporterów. Po wyjściu z kolacji jeden z dziennikarzy zapytał jej, czy spotkanie to dotyczyło kolejnego projektu muzycznego, na co Rexha odparła, że nie i spotkali się w innym celu.

Katy Perry wyznała, że nie jest już singielką

Od miesięcy krążył informację, że Orlando Bloom próbował rozpalić uczucia w Katy Perry, po ich ubiegłorocznym romansie, gdzie jeden z paparazzi przyłapał ich na wspólnych wakacjach. Artystka teraz dolała oliwy do ognia i podczas finałowego odcinka American Idol, który odbył się w poniedziałek, wyznała, że nie jest już singielką. „I’m not single, but I still like you”. Myślicie, że chodzi o popularnego aktora czy wokalistka spotyka się z kimś nowym?

Kelly Clarkson przymierza się do ogłoszenia „Meaning Of Life Tour”

W wywiadzie podczas pre-show Billboard Music Awards Kelly Clarkson zdradziła, że wraz z managementem ustala ostatnie daty koncertów, które odbędą się w ramach Meaning Of Life Tour. Tournee, które w swoim zamyśle ma promować album o takim samym tytule, który do sprzedaży trafił w październiku 2017 r. Nie wiadomo czy będzie to światowa trasa koncertowa czy tylko po Stanach Zjednoczonych.

Nicki Minaj odwołała występ u Ellen DeGeneres

Raperka ze smutkiem poinformowała, że ze względu na zalecenia lekarza musiała zrezygnować z udziału we wczorajszym programie Ellen DeGeneres. Podczas swojego wejścia miała ogłosić ważną informację, którą teraz przekaże po prostu za pośrednictwem social media.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykuł24 maja w muzyce. Kalendarium All About Music
Następny artykułThrowback Review: Britney Spears – Circus (2008), recenzja Piotra Krajewskiego