All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #149Najnowsze wydawnictwo Iggy Azalei już jest prawie gotowe, wiadomo w którym miesiącu usłyszymy premierowy materiał od raperki. Oprócz tego Offset opowiada o wypadku samochodowym i Cardi B zabiera komentarz w srawie, podczas gdy Taylor Swift zaprosiła na scenę Troye’a Sivana i wspólnie z nim zaśpiewała „My My My!”. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu

Iggy Azalea z nowym, wizualnym mini-albumem

O tym wiadomo już od dawna, ale teraz wszyscy wiemy, w którym miesiącu wydawnictwo trafi do sprzedaży. Będzie to czerwiec. Artystka chętnie dzieli się tą informacją pod każdym zamieszczonym zdjęciem na Instagramie, a na Instastory relacjonuje przebieg z prac, gdzie fani niedawno mogli usłyszeć fragment chociażby Kawasaki. Pojawił się także fragment tekstu do piosenki Surviving The SummerRich bitches don’t die, that’s why you won’t survive the summer. Płyta o takim samym tytule za niespełna miesiąc.

Taylor Swift zaprosiła Troye’a Sivana na scenę

Niedawno był Shawn Mendes, a teraz jeden z najbardziej queerowych wokalistów młodego pokolenia. Swift wraz z Sivanem zaśpiewała jeden z jego ostatnich singli – My My My! Publiczność w Rose Bowl oszalała nie tylko na widok Troye’a, ale także ze względu na informację, którą ogłosili od razu po występie. Drugie wydawnictwo amerykańskiego artysty – Bloom, trafi do sprzedaży już 31 sierpnia.

Logic w duecie z The Chainsmokers

Jednak nie wiadomo kiedy piosenka ujrzy światło dzienne i czy w ogóle je ujrzy – ale odgórnie zakładamy, że trafi do sprzedaży. Artyści za pośrednictwem social media poinformowali, że razem współpracują. Żadne szczegóły nie są znane, a zdjęcie zrobione w samolocie podpisane jest „Gonna wind up with a collab with @logic before this flight is over”.

Akon wraca na salony

Przynajmniej na to wskazuje jego najnowsza publikwacja na Twitterze. Niegdyś znany i popularny artysta dodał fotkę ze studia nagraniowego i otagował ją hasłem: „#studioflow”. Czyżby szykował nam się kolejny, wielki powrót na światowym rynku muzycznym?

Demi Lovato kręci teledysk z Clean Bandit

Jak na razie wspólny utwór amerykańskiej wokalistki z brytyjskim zespołem radzi sobie dość dobrze na światowych listach iTunes i co najważniejsze – wiele osób typuje Solo na wakacyjny hit. Aktualnie artyści kręcą teledysk do kompozycji, a co za tym idzie – klip zobaczymy już niedługo.

Offset opublikował zdjęcie po wypadku samochodowym

W ubiegłym tygodniu Offset miał wypadek samochodowy. O informacji tej poinformował dopiero 19 maja 2018 roku na Instagramowym profilu, gdzie wrzucił zdjęcie zmasakrowanego pojazdu. Do fotki dodał interesujący opis: „To jest to, za co dziękuję Bogu każdego dnia. Mogłem umrzeć w tym wypadku. Dziękuję wszystkim za modlitwy, to wszystko co mogę powiedzieć (G O D I S R E A L G E T W I T H H I M ) H E S A V E S L I V E S. Głos w sprawie zabrała także partnerka artysty – Cardi B, która oczekuje z nim dziecka. Fragment wypowiedzi brzmiał następująco: „(…) Bóg zrobił niewyobrażalne rzeczy. Na szczęście jakiś człowiek przechodził obok, odprowadził go do domu i po prostu zniknął. Pan jest prawdziwy”.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.