All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #148

All About Music Przy Kawie #148

Christina Aguilera pojawiła się w specjalnej sesji zdjęciowej dla „W Magazine” – artystka wyszła olśniewająca. Jennifer Lopez w najnowszym wywiadzie otwarcie wyznała jak bardzo zostało zniszczone jej zdrowie psychiczne na początku kariery muzycznej, a Liam Payne stwierdził, że bycie członkiem One Direction „prawie go zabiło”. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Christina Aguilera w przepięknej sesji zdjęciowej

Christina stanęła przed obiektywem aparatu Sary Cwynar specjalnie na potrzeby W Magazine. Fotografii towarzyszy obszerny i interesujący artykuł opowiadający o przygodzie muzycznej Aguilery i jej dość głośnym powrocie, na który wszyscy fani musieli czekać kilka dobrych lat. Oto jedno z wykonanych zdjeć. Cały materiał dostępny jest pod tym linkiem.

Jennifer Lopez o problemach psychicznych na początku kariery

W najnowszej rozmowie z dziennikarzem magazynu In Style, wokalistka podkreśliła, że teraz jej psychika jest w jak najlepszej formie, tak samo jak pewność siebie i miłość do swojego ciała. Jednak na początku sprawy przedstawiały się troche inaczej, a ludzie z biznesu muzycznego sukcesywnie wyniszczali jej psychikę mówiąc: „powinnaś zrzucić kilka kilogramów”, „powinnaś zrobić to lub tamto”. W końcu nadszedł taki moment w życiu, kiedy uwolniła się od wszechobecnej krytyki mówiąc: „Jestem taka, jaka jestem. Mam taki kształt, a nie inny. Każdy, z kim dorastałam, tak wyglądał i dla mnie oni wyglądali przepięknie. Nie widziałam w tym nic złego i dalej nie widzę”. „Moja generacja skupiała się na modelkach 0 size, a to było nieosiągalne dla wielu kobiet, włączając w to mnie. Moja mama i babcia wszczepiły we mnie przeświadczenie: „Takie właśnie jesteśmy i to jest piękne””. Dodała na koniec: „Mój ojciec kocha ciało mojej mamy – wszyscy mężczyźni w naszej rodzinie kochają ciała kobiet takie, jakimi są”.

Liam Payne stwierdził, że bycie członkiem 1D prawie go zabiło

I powiedział to wszystko podczas radiowego wywiadu z KISS FM. Wszystko to uzasadnił i odniósł się do swojego życia i dorastania w świetle fleszy. „Nastały ciężkie czasy. Kiedy nasz zespół rozpoczął przerwę muzyczną zacząłem zmagania z myślą, że ponownie muszę zasłynąć. Przestraszyłem się tego, ponieważ kiedyś to samo prawie mnie zabiło. Więc musiałem znaleźć sposób, żeby to [strach – przyp. red] działało dla mnie”. Dodał później: „Rozmawiałem sporo z ludźmi, którzy byli w podobnej sytuacji, mam na myśli dorastanie w świetle fleszy. Kocham swoje życie, ale żeby do tego dojść musiałem kilka razy o to zawalczyć. Chodzi o to, żeby mieć dobrych ludzi przy sobie. Nie muszą być to psychologowie, tylko po prostu ludzie, którzy będą darzyć Cię przyjaźnią i będziesz mógł z nimi otwarcie porozmawiać”.

Fanka Rity Ory dotrzymała obietnicy i dla wokalistki stanęła na nogach

Jedna z wiernych słuchaczek Rity Ory, spotkała się ponownie ze swoją idolką po pięciu latach. Całe zdarzenie miało miejsce po koncercie, który został zorganizowany w ramach „Girls Tour”. Dziewczyna dodała wspólne zdjęcie z artystką i opisała swoją sytuację, w której jakiś czas temu obiecała jej, że będzie się rehabilitowała i specjalnie dla Niej wstanie z wózka i zrobi sześć kroków. W wykonaniu zadania pomógł jej zespół Rity i po wykonaniu umowy przytuliła ją najmocniej jak tylko potrafiła. Zdjęcie wzruszającego wpisu dostępne poniżej.

Nicki Minaj kręci nowy film

Niedawno zostało ogłoszone, że Nicki wystąpi w SNL 19 maja 2018 roku. W celu promocji wydarzenia raperka udostępniła grafikę, z której wynika, że wtedy prowadzącym odcinek będzie Tina Fey, z którą wspólnie nagrywa film. Znamy również jego tytuł – Get Ya Life Ugly. Zobaczcie sami zdjęcie promujące całe przedsięwzięcie. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Meghan Trainor o nowej płycie

I to są ją już jakieś konkretne informacje. Najnowsze wydawnictwo Meghan Trainor trafi do sprzedaży późnym latem 2018 roku. Przed jego oficjalną premierą usłyszymy jeszcze jeden promujący singiel (na razie nie wiadomo jaki tytuł nosi ta piosenka). Artystka także wyjaśniła dlaczego premiera płyty została przesunięta. Wszytko to zostało spowodowane jej udziałem w programie The Four.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne