All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #147

Chance The Rapper stwierdził, że występ Beyonce na Coachelli był lepszy od jakiegokolwiek koncertu Michaela Jacksona. Jennifer Lopez zdradza fragment choreografii, która będzie towarzyszyła jej podczas tegorocznego BBMA’s, a Cardi B napisała na Twitterze, że promocja „Invasion Of Privacy” jeszcze się nie skończyła. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Beychella lepsza od jakiegokolwiek występu MJ

O wypowiedzenie takiego stwierdzenia pokusił się znany w swoim środowisku – Chance The Rapper. Artysta podkreślił dobitnie, że występ Beyonce na tegorocznej Coachelli przebił wszelkie koncerty legendy popu, Michaela Jacksona. Tutaj krótkie nagranie z całego przemówienia.

Jennifer Lopez ćwiczy choreografię do wystepu na BBMA’s

I jakby to powiedziała reprezentantka Cypru podczas tegorocznej Eurowizji – „Yeah, Yeah – Fire”. Tak najprawdopodobniej będzie wyglądał występ JLo podczas tegorocznego BBMA’s, gdzie zaśpiewa długo wyczekiwane przez wszystkich Dinero. Tak wygląda fragment jej układu tanecznego.

#dinerogang #rehearsalflow #worldofdance

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Cardi B na temat promocji debiutanckiego albumu

I wszyscy fani teraz mogą odetchnąć. Cardi B napisała na Twitterze, że nie ma zamiaru przerywać promocji płyty Invasion Of Privacy ze względu na zaawansowaną ciążę. Artystka potwierdziła, że w tym miesiącu zobaczymy dwie wizualizacje do materiału z jej płyty (na pewno do Be Careful w przyszłym tygodniu i najprawdopodobniej później do I Like It) oraz, że pracuje nad kolejnymi muzycznymi projektami.

Stefflon Don x Boohoo

Jedna z najbardziej obiecujących kobiet w muzyce rap rozpoczęła współpracę z marką ubrań Boohoo. W celu promocji nowej kolekcji odzieży artystka już niedługo wyda kolejny singiel. Najprawdopodobniej wybór padnie na utwór Senseless. Kto wie, może piosenka trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych już w ten piątek.

Matka Beyonce i Solange o ich relacjach w dzieciństwie

Z okazji Dnia Matki w Stanach Zjednoczonych matka dwóch popularnych artystek podzieliła się szczegółami z dzieciństwa swoich córek. Rodzicielka otwarcie wyznała, że obawiała się sytuacji, w której Solange będzie musiała dorastać w cieniu sławy Beyonce, dlatego specjalnie w środy brała dzień wolny w pracy i robiła „Solange Day”. Dodatkowo zwoływała córki i przeprowadzała „naradę”, żeby załagodzić konflikt pomiędzy nimi, ponieważ jak twierdzi – Bey często była zirytowana zachowaniem młodszej siostry.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *