All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #146

All About Music Przy Kawie #146

W Monako otworzyli pasaż na cześć Dody a.k.a. Doroty Rabczewskiej, która obiecuje, że otworzy kolejny festiwal filmowy w Cannes w ramach „Hello Bitches Tour”. Oprócz tego krążą plotki, że Dua Lipa zaśpiewa nowy hymn przewodni kolejnej części przygód Bonda. Dodatkowo Lauren Jauregui chwali się odczuciami rodziny po odsłuchaniu jej gotowego materiału. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Tej Dody to nie bierzcie do siebie, czysta ironia

Ale trzeba przyznać, że dość zabawna i współczuję tym, którzy uwierzyli w najnowszy wpis wokalistki na profilu Facebookowym. Z informacji wynika, jakoby za całokształt muzyki w Monako otworzyli pasaż na cześć naszej uzdolnionej artystki. Dodatkowo Doda obiecuje, że już rozmawiała z prezesem festiwalu w Cannes i to właśnie jej występ w przyszłym roku otworzy filmowe wydarzenie. Jednak cała trasa koncertowa „Hello Bitches Tour” rozpocznie się 18 maja 2018 r. w Środzie Śląskiej. Szanuję za humor i pomysł na wypromowanie koncertu.

Dua Lipa w najnowszym utworze promującym przygody Bonda?

Powołując się na Capital FM wnioskować można, że przez ostatni czas do tej roli brano pod uwagę głównie Adele i Eda Sheerana, ale teraz – kiedy Dua wykiełkowała i jej głos idealnie wpisałby się w klimatach Bonda, jej osoba również jest rozpatrywana pod tym kątem. Autor tekstu podaje, że w tej kwestii sprawdziłaby się również Jessie J.

Lauren Jauregui zaprezentowała najbliższym ukończony materiał

Nie jest to jeszcze taka ilość piosenek, która starczyłaby na wydanie pełnowymiarowego albumu, ale zawsze coś. Artystka opublikowała na Twitterze wpis opowiadający sytuacje, w której Lauren zaprezentowała rodzinie piosenki. Napisała, że jej dziadek zaczął tańczyć i powiedział, że jest cholernie z jej dumny, co wystarczyło Jauregui, żeby poczuć się jak w niebie.

Jade Thirlwall opowiada o nowej płycie Little Mix

Niezbyt dużo dowiadujemy się z informacji podanej przez członkinię jednego z najpopularniejszych girlsbandów, ale oficjalnie wiadomo, że dziewczyny mają już skończone osiem utworów na płytę. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku usłyszymy nowy album od Little Mix. Cieszycie się?

Ariana Grande znowu nagrywa z Nicki Minaj

Na Instagramowym Story Ariany Grande pojawiło się nagranie ze studia, w którym artystka zaszyła się z Nicki Minaj. Wszystko wskazuje na to, że na nadchodzącym projekcie którejś z Pań (a może u obu artystek) znajdzie się ich wspólny utwór. To wybuchowa mieszanka, która zawsze obraca się w sukces, więc czekamy na obrót spraw.

Miguel potwiera album w języku odmiennym od angielskiego

I trudno określić czy fani się cieszą czy raczej smucą. Miguel potwierdził, że najnowsza płyta zostanie nagrana w języku hiszpańskim. Poza tym drobnym szczególikiem nie wiadomo nic więcej. Nikt nie wie kiedy album trafi do sprzedaży, kiedy rozpocznie się jego promocja itp. Na wszystkie informacje musimy spokojnie czekać.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne