Azealia Banks wdała się w kolejną kłótnię… tym razem padło na Cardi B, która postanowiła zniknąć z social media. Chris Martin (wokalista grupy Coldplay) spotyka się z gwiazdą popularnego filmu „Fifty Shades Of Grey”. Oprócz tego kolejna gwiazda serialu „Glee” wyznała, że jest homoseksualistą. Wszystko to i jeszcze więćej wewnątrz artykułu

Azealia Banks vs Cardi B

Kolejna drama na horyzoncie. Azealia Banks w jednym z radiowych wywiadów stwierdziła, że aktualnie popularna raperka – Cardi B jest karykaturą czarnych kobiet i skrytykowała jej gramatykę. Opozycyjnie, twórczyni hitu Bodak Yellow, opublikowała „krótkie” oświadczenie, zdezaktywowała konto na Instagramie i zmieniła ustawienia Twittera na prywatne. Z jej wpisu można wyczytać m.in. to, że „Jestem z dzielnicy, mówię tak jak mówię, jestem sobą. Nie wybrałam sobie sławy, to ludzie uczynili mnie sławną… Nie mam zamiaru zmieniać swoich sposobów tylko dlatego, że jestem popularna, dlatego właśnie dbam o własny biznes. To [krytyka ze strony Azealii Banks – przyp. red.] pochodzi od kobiety, która wybielała swoją skórę, ale chce się obronić.”

Chris Martin spotyka się z Dakotą Johnson

I właśnie potwierdziły się wielomiesięczne plotki, które głosiły, że Chris Martin (wokalista grupy Coldplay) spotyka się z gwiazdą kina – Dakotą Johnson, znaną przede wszystkim z udziału w kontrowersyjnym filmie – Fifthy Shades Of Grey”. Informację tę potwierdziła jej matka Melanie Griffith. Co myślicie o takim obiegu sprawy?

Nicki Minaj pisze coś nowego

I nie wiadomo czy raperka pisze coś dla kogoś innego i spełnia się w roli songwritera dla kolegów po fachu, czy skrobie nowy wers dla siebie, który zostanie wykorzystany w kolaboracji z innym artystą. Pozostało nam czekać i rapować z Nicki online, na Twitterze, tak jak robią to jej fani.

Gwiazda „Glee” otwarcie o swojej orientacji

Kevin McHale podczas czatu na Facebookowym profilu potwierdził, że jest homoseksualistą. Był pewien, że ludzie wiedzą to już od dawna, zwłaszcza Ci, którzy śledzą go w social media, ponieważ już niejednokrotnie dawał jasny przekaz, że interesują go mężczyźni. Pełna rozmowa dostępna jest poniżej.

Bebe Rexha i Jessie Reyez otwarcie o relacji z producentem muzycznym „Detail”

Niedawno dwie kobiety oskarżyły Noela „Detail” Fishera o gwałt, a teraz twórczyni hitu Meant To Be i Jessie Reyez napisały w swoich social media, że też mogły paść jego ofiarą. Bebe napisała na Twitterze, że: „Cieszę się, że te dwie kobiety powiedziały to głośno. To przerażające. Próbował zrobić to ze mną, ale wybiegłam ze studia nagraniowego. Karma jest suką.”

Troye Sivan przed obiektywem polskiej fotograf

Twórca przeboju Youth i obiecującego utworu Bloom, który reprezentuje jego drugą, nadchodzącą płytę, na swoim koncie może zapisać kolejną udaną sesję zdjęciową. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że fotografię wykonała obywetlka naszego kraju – Magdalena Wosińska. Poniżej jedno ze zdjęć. Reszta dostępna jest pod tym linkiem.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykuł14 maja w muzyce. Kalendarium All About Music
Następny artykułYears & Years prezentują nowy teledysk