Marina Łuczenko jest w ciąży, a Anne-Marie wyznaje, że chciałaby wydać nową płytę tak szybko jak to jest możliwe, a prace nad materiałem są już finalizowane. Mariah Carey podpisała kontrakt z Live Nation, podczas gdy Pink obiecała fanom, że już niedługo odwiedzi Europę. Troye Sivan zdradził nazwę drugiego albumu. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Anne-Marie najprawdopodobniej wyda drugą płytę w przyszłym roku

Prace nad brzmieniem materiału na drugie wydawnictwo praktycznie dobiegają końca. Większość piosenek jest już gotowa i czeka tylko na oficjalne wydanie. Wokalistka stwierdziła, że chce wydać album jak najszybciej i jedno jest pewne – nie będzie zwlekała z jego premierą tak długo, jak z Speak Your Mind.

Pink odwiedzi Europę w celu promocji ostatniego albumu

Przynajmniej tak obiecała wszystkim fanom na terenie Europy. Artystka wyznała, że trasa koncertowa w ramach promocji płyty Beautiful Trauma, zostanie ogłoszona już niedługo. Nie wiadomo dokładnie kiedy, ile państw odwiedzi i w końcu – jakie państwa odwiedzi i czy znajdzie się tam nasz kraj. Pozostało nam tylko czekać.

Troye Sivan zdradził nazwę nadchodzącego wydawnictwa

Długo wyczekiwana płyta obiecującego artysty młodego pokolenia – Troye’a Sivana nosi tytuł Bloom (podobnie jak ostatni singiel). Jeden z fanów zapytał się dlaczego postanowił nazwać tak album, a ten odpowiedział: „To słowo wiele dla mnie znaczy. Wygląda na to, że dorastałem i dorastałem wewnątrz siebie, dorastałem do miłości i życia. Czuję jakbym to wszystko właśnie podsumował.”

Mariah Carey podpisała umowę z Live Nation

A to oznacza koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty. Nie wiadomo dokładnie co planuje artystka i czy będzie to tournee podsumuwujące jej dorobek artystyczny czy może jednak Mariah postanowiła wydać nową płytę (przecież od kilku miesięcy ciężko pracuje w studiu) i niedługo wyruszy w trasę koncertową promującą nadchodzące wydawnictwo.

Hayley Kiyoko wychodzi naprzeciw nowemu singlowy Rity Ory – „Girls”

Jedna z najbardziej aktywnych wokalistek w środowisku LGBTQ+ – Hayley Kiyoko, która niedawno wydała swój debiutancki album, uznała, że nowy singiel Rity OryGirls, w którym gościnnie udzieliła się Bebe Rexha, Charli XCX i Cardi B, nie jest tym, czego powinno oczekiwać się po piosence LGBTQ+ i uważa, że można byłoby zrobić to lepiej. Dodatkowo powiedziała, że kompozycja podsyca męskie spojrzenia i marginalizuje ideę kobiet kochające inne kobiety. Opozycyjnie, wiele magazynów i serwisów kulturowych uważa, że Girls to dobry hymn dla społecznośći LGBTQ+.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

I serdecznie jej tego gratuluję. Artystka za pośrednictwem Instagramowego wpisu i zdjęcia poinformowała, że nadszedłodpowiedni moment, żeby podzielić się tą informacją ze światem. Ojcem dziecka jest oczywiście Wojciech Szczęsny, wieloletni mąż wokalistki.

Miuosh w najnowszym wydawniu Elle MAN

Efekty sesji zdjęciowej, która odbyła się w katowickim NOSPR już w premierowym wydaniu Elle MAN. Za obiektywem stanęła Marta Wojtal, a przed – uzdolniony Miuosh. Premierowy materiał, nakręcony zza kulis dostępny jest w serwisie YouTube na oficjalnym kanale Elle MAN.

Najnowsza kolekcja bielizny Rihanny już w sprzedaży

SavagexFenty jest już dostępne w sprzedaży na całym świecie. Urówki z sesji zdjęciowej można zobaczyć na oficjalnym Instagramowym profilu Rihanny, a pełna kolekcja zaprezentowana jest na tej stronie internetowej. Będzie kolejny hit sprzedażowy w dorobku wokalistki, to jest pewne.

The Weeknd wrócił do Belli Hadid

Niedawno były to tylko plotki, dziś jest to już oficjalne. Przynajmniej na to wskazuje najnowsze nagranie wideo, na którym widać, ze The Weeknd całuje się z Bellą Hadid. Sytuacja miała miejsce podczas imprezy Magnum x Alexander Wang w Cannes, we Francji. Nagranie należy do TMZ i można obejrzeć je tutaj.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykuł13 maja w muzyce. Kalendarium All About Music
Następny artykuł5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [13.05]