All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #143

All About Music Przy Kawie #143

Oficjalna kolaboracja pomiędzy Clean Bandit a Demi Lovato została potwierdzona – znana jest okladka ich wspólnego singla. Lauren Jauregui zdradza postępy pracy nad debiutanckim i w pełni solowym albumem, podczas gdy Nicki Minaj rozpowiada ilu gości znajdzie się na jej nadchodzącym wydawnictwie muzycznym. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu

Clean Bandit we współpracy z Demi Lovato

Od niedawna krążyły plotki, że Clean Bandit zaszył się w studiu nagraniowym z Demi Lovato i ciężko pracował nad przyszłym hymnem wakacji. Wszystkie pogłoski zostały oficjalnie potwierdzone – ich wspólny singiel nosi tytuł Solo i pojawi się w sprzedaży i serwisach streamingowych już 18 maja 2018 r. Tak prezentuje się okładka.

Wiadomo ilu gości znajdzie się na nowej płycie Nicki Minaj

Otóż raperka wyznała, że na albumie Queen znajdzie się albo jeden albo dwóch gości. To dość nietypowy zabieg jak na Nicki Minaj, która na poprzednich wydawnictwach chętnie udzielała miejsca swoim kolegom po fachu. Czyżby artystka planowała coś szalonego?

Lauren Jauregui o swoim debiutanckim albumie

Artystka za pośrednictwem Twittera poinformowała fanów, że wciąż ciężko pracuje nad nowym dźwiękami, które znajdą się na pierwszym, w pełni solowym wydawnictwie muzycznym. Dodała, że zdaje sobie sprawę z tego, że co chwile pisze, że robi zajebiste rzeczy, ale nie może doczekać się, kiedy podzieli się ze słuchaczami zebranym materiałem. Nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać na to, co drzemie w duszy Lauren.

Madonna i Nicki Minaj w sekretnym projekcie

W tym roku powrót planuje królowa popu – Madonna i królowa rapu – Nicki Minaj. Obie panie mają na swoim koncie wzajemną współpracę, ale wszystko wskazuje na to, że na Bitch I’m Madonna się nie skończy. Artystki wyznały, że szykują sekretny projekt – najprawdopoboniej kolejny wspólny singiel.

Chris Brown zwiastuje nowy teledysk

I reszta informacji znajduje się w strzeżonym sejfie. Nie wiadomo kiedy wokalista wyda nowy singiel, jaki będzie jego tytuł i finalnie – kiedy na YouTube i Vevo wjedzie teledysk, którego kadr udostępnił na swoim Instagramowym profilu z dopiskiem: „We on some shit!!!”.

We on some shit!!!🔥🔥🔥🔥🔥

Post udostępniony przez Kid INDIGO (@chrisbrownofficial)

FKA Twigs przeszła poważną operację w grudniu ubiegłego roku

Za pośrednictwem Instagrama Tahliah Debrett Barnett (lepiej znana jako FKA Twigs) poinformowała, że w grudniu 2017 roku przeszła poważną operację, podczas której usunięto jej sześć guzów włóknistych z jej macicy. Dodała, że jej kobieca pewność siebie zniknęła i czuła się bardzo samotnie. Cały, obszerny wpis, dostępny jest poniżej. Cholernie wstrząsająca informacja.

dear friends, I am a very private person as u all know and I have gone back and forth in my mind whether to share that this year I have been recovering from laparoscopic surgery to remove 6 fibroid tumours from my uterus. the tumours were pretty huge, the size of 2 cooking apples 🍎 🍎, 3 kiwis 🥝 🥝 🥝 and a couple of 🍓🍓. a fruit bowl of pain everyday. the nurse said that the weight and size was like being 6 months pregnant. I tried to be brave but it was excruciating at times and to be honest I started to doubt if my body would ever feel the same again. I had surgery in December and I was so scared, despite lots of love from friends and family I felt really alone and my confidence as a woman was knocked. but… today whilst dancing with Kelly at the choreography house I felt like my strong self again for the first time in a while and it was magical. thank you precious body for healing, thank you for reminding me to be kind to myself, you are a wonderful thing, now go create and be other once again <3 I know that a lot of women suffer from fibroid tumours and I just wanted to say after my experience that you are amazing warriors and that you are not alone. you can get through this. and with this I let go of the pain… love always twigs 🌱

Post udostępniony przez FKA twigs (@fkatwigs)

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne