All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #142

All About Music Przy Kawie #142

Nicki Minaj na czerwonym dywanie podczas MET Gala potwierdziła, że nowa płyta ukaże się w czerwcu – znamy także jej tytuł. Dodatkowo Billie Eilish opublikowała interesujący film dokumentalny, z którego możemy sporo się dowiedzieć, a Bryson Tiller zwierza się fanom z choroby. W piątek nadejdzie premierowy projekt muzyczny od Diplo. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu

Nicki Minaj i jej płyta z wymownym tytułem

Było Barbie Tingz i Chun-Li, ale szczegółów albumu jeszcze nie znaliśmy i nawet nie mieliśmy pewności, czy wydawnictwo to trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Ale teraz jest już wszystko pewne. Płyta nosi tytuł Queen (wymownie) i w ręce fanów zostanie oddana już 15 czerwca. Szykuje się jeden z największych i najgłośniejszych powrotów roku.

Billie Eilish w specjalnym dokumencie dla Apple

Ma zaledwie szesnaście lat, a już wpadła w oko krytyków muzycznych, którzy zgodnie twierdzą, że w przyszłości będzie to wielka artystka. Apple prowadzi specjalną serię Up Next, w celu promowania takich muzyków jak właśnie Billie Eilish. W ośmiominutowym wywiadzie dowiadujemy się m.in. tego, że dotychczasowy materiał powstał w małym pokoju jej brata, że jej przebój Bellyache był pierwszym stworzonym utworem oraz, że Ocean Eyes napisała w wieku 13 lat. Dodatkowo jest kilka informacji z jej życia prywatnego i rodzinnego – jak kontuzja, która skreśliła ją z kariery tancerki.

Bryson Tiller i jego inspiracja na nową płytę

Z najnowszej publikacji na Twitterze możemy się dowiedzieć, że artysta od dłuższego czasu zmagał się z depresją i usłyszymy to na jego najnowszym materiale muzycznym. Bryson Tiller podkreślił, że zwalczył tę chorobę w 2017 roku i jego fani nie mają powodu do niepokoju.

Dinah Jane pracuje nad solowym albumem

Członkini niegdyś popularnej grupy Fifth Harmony, za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że rozpoczęła pracę nad debiutanckim i w pełnim solowym wydawnictwem. Wiadomo także kto czuwa nad jej brzmieniem, są to: Rob Knox, Paul Phamous i Victoria Monet. Ciekawe co ta Pani ma do zaprezentowania.

Legendarna Cher rusza w trasę koncertową

Na razie są to tylko dwa koncerty i jedynie na terenie Australii, ale wszystko przed nami, ponieważ tournee nosi nazwę „Here We Go Again Tour”. Wnioskować możemy, że niedługo zobaczymy pełną listę państw, w których wystąpi legendarna wokalistka. Miejmy nadzieję, że Cher nie zapomni o swoich fanach w Europie.

Ariana Grande z nowym singlem na horyzoncie

Ta era na pewno będzie interesująca nie tylko dla fanów Ariany, ale także dla wszystkich słuchaczy rozgłośni radiowych. Lead singiel – No Tears Left To Cry przyjął się świetnie i teraz przyszła kolej na odsłonięcie kolejnej karty. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym reprezentantem płyty będzie The Light Is Coming. Czyżby premiera była zaplanowana na piątek?

MØ ponownie współpracowała z Diplo

I premiera ich najnowszego materiału – Stay Open, odbędzie się w ten piątek. Jest to singiel, a nie płyta, jednak nie wiadomo czy nie zwiastuje to czegoś grubszego. Fajnie byłoby usłyszeć całe wydawnictwo stworzone tylko przez Diplo.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne