All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #141

All About Music Przy Kawie #141

Adam Lambert ocenia nowy singiel Troye’a Sivana, a Charli XCX kręci teledysk do tajemniczego projektu muzycznego i… nie jest to wideo do „Girls”. Zedd zwiastuje nową muzykę podczas gdy Timbaland rozpoczął pracę z Missy Elliot. Cardi B obiecuje, że klip do „I Like It” zobaczymy już niedługo. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Charli XCX z nowym, tajemniczym projektem

Zdaje się, że nie tylko Rita Ora próbuje zrobić massive girls anthem. Otóż Charli XCX, która również uczestniczy w Girls, opublikowała wpis na Instagramie, który świadczy o tym, że zaczęła kolejną współpracę, w której pojawią się same kobiety. Nie jest to wspomniany wyżej utwór, przypuszcza się, że to klip do zremiksowanego Bitches Tove Lo, w którym pojawi się także m.in. ALMA.

i’m shooting a music video today with a bunch of very very special people! it’s a secret but I can’t wait for you to see it angels!!!!! I get like suuuuuper insecure in music videos, it’s actually my least favorite thing about being an artist, and I guess that’s why I enjoy being behind the camera way more. I just feel like I’m always doing the wrong thing at the wrong time or looking awkward or moving my arm in a weird way or the cameras always on the bad side of my face (uggghhh) or I just look dumb. But this video today is cute and fun coz it’s with my m8s and we’re all cheering each other on and having fun. So it always makes it better. I can’t wait for u to see it!!!!!! The treatment is so fun and I’m really feeling the pussy power on set today!!!! 💕💕💕💕💕💕💕

Post udostępniony przez CHARLI XCX (@charli_xcx)

Cardi B i jej „I Like It”

To chyba jeden z najbardziej chwytliwych i pozytywnych utworów na debiutanckim albumie Cardi B. Nie bez powodu został on wybrany na singiel. Piosenka bez większej promocji dobrze radzi sobie na iTunes i na chartach, ale trzeba ją trochę wesprzeć. Dlatego raperka obiecuje, że klip zobaczymy już niedługo.

Zedd już niedługo wyda nowy singiel

I nic więcej nie wiadomo. Nikt nie wie kiedy odbędzie się premiera singla, czy będzie jakiś gość i kim będzie ten gość. Spekuluje się, że może to być wspólny utwór z Iggy Azaleą, Julią Michaels lub Anne-Marie. Ciekawe co tym razem przygotował Zedd.

„It’s coming” Timbaland x Missy Elliot

I podobnie jak w przypadku powyżej zaprezentowanego Zedd’a, również nic więcej nie wiemy. Ale wydaje się to na tyle interesujące, że warto czekać. Przecież po 2000 roku nie żądził nikt inny niż Timbaland i Missy Elliot. To może być ciekawy projekt muzyczny. Tylko musimy czekać…

It’s coming @missymisdemeanorelliott

Post udostępniony przez Timbo the King (@timbaland)

Adam Lambert o nowym singlu Troye’a Sivana

W miniony piątek Troye Sivan wydał premierową kompozycję – Bloom i od razu zrobiło się o niej głośno. Głos w tej sprawie postanowił zabrać także jeden z naczelnych homoseksualistów w przemyśle muzycznym, Adam Lambert, który w wywiadzie dla Billboard powiedział: „Jestem zakochany w nowej piosence Troye’a Sivana „Bloom”. I kocham to, że jest On [Troye] odważny, bezczelny i, że jest w mediach jak: „To jest piosenka, hymn dla pasywów”. Jedziesz Troye, dobra robota”.

Rita Ora w końcu odniosła się do „Becky with a good hair”

I wiadomo, że tą owiana złą sławą „Becky with a good hair” nie jest Rita Ora – tak jak wielu przypuszczało. Artystka w wywiadzie wyznała, że nie może być Nią, ponieważ jej włosy są kręcone i przedłużane. Samo z siebie wynika, że jej włosy nie są ładne i zadbane.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne