All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #140

All About Music Przy Kawie #140

Elle King, podobnie jak Charli XCX, zmieniła management i od dziś jej interesy będzie reprezentował ktoś inny. Stacja NBC ogłosiła, że w grudniu poświęci specjalną audycję ku czci legendarnej formacji ABBA, która w tym roku postanowiłą wrócić na rynek muzyczny. Rita Ora pojawiła się na nowej okładce „The Style”. Wiadomo także kto otworzy tegoroczny finał UEFA. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Elle King zmieniła management

Jak podaje magazyn Billboard, Ella King właśnie zasiliła grono artystów, których reprezentuje firma Red Light Management. Karierą wokalistki od hitu Ex’s & Oh’s pokieruje Mary Hilliard Harrington. Wcześniej artystka była podopieczną Roc Nation, a dokładniej Chrisa Knighta.

UEFA Championship League 2018 otworzy…

występ Duy Lipy. Jest to już oficjalnie potwierdzone. To właśnie ta artystka, która znana jest z takich hitów jak New Rules, IDGAF i One Kiss, 27 czerwca rozgrzeje publiczność przed jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Rita Ora na okładce „The Style”

Brytyjska wokalistka może odhaczyć kolejny magazyn, którego okładkę ozdobiła jej twarz. Rita Ora właśnie zapozowała przed obiektywem dla The Style. Tak prezentuje się jego okładka. Jak zwykle zmysłowo i magicznie.

Meek Mill nakręci film dokumentalny

I film ten jest priorytetem, który planuje zrealizować jak najszybciej po tym, jak kilka dni temu opuścił więzienie. Nie będzie to stricte dokument opisujący jego życie prywatne – znajdziemy tam także wzmianki o jego dorobku muzycznym. Projekt zostanie zrealizowany we współpracy z Amazon Prime Video, Roc Nation i Property Corporation. JAY-Z zobowiązał się do tego, że wyprodukuje ten film. Dlatego możemy spodziewać się, że ekskluzywna premiera odbędzie się na TIDAL’u.

Nowy materiał od Avril Lavigne jest już bardzo blisko

Ta Pani wie jak odpowiednio podgrzać atmosferę. Od dłuższego czasu wraca i wszyscy czekają. Czekają na premierowy singiel, album i wreszcie – trasę. Avril właśnie dodała zdjęcie na Facebooka z interesującym opisem. Właśnie trwa ostatni tydzień nagrywania albumu, czyli w tym roku płyta.

NBC wyemituje specjalny tribute dla zespołu ABBA

Jednak nie odbędzie się to tak szybko. Wyjątkowy, dwugodzinny występ zostanie wyemitowany dopiero w grudniu 2018 roku. Wszystko to z okazji tegorocznego powrotu legendarnej formacji, która na swoim koncie ma takie przeboje jak Dancing Queen, Mamma Mia i Take a Chance On Me. To właśnie te hity zaśpiewają różni artyści z całego świata.

J Balvin w kolaboracji z Demi Lovato

W jednym z wywiadów J Balvin potwierdził i tym samym oficjalnie ogłosił, że już niedługo zaprezentuje nam muzyczną niespodziankę, w której gościnnie pojawi się Demi Lovato. Czy szykuje się wakacyjny hit? Znając rozmach kolumbijskiego artysty, to zapewne tak.

Shawn Mendes pragnie kolaboracji z Anne-Marie

I tutaj zaczynają się schodki. Ponieważ Anne-Marie w najnowszym wywiadzie wyznała, że Shawn Mendes powiedział jej iż bardzo chciałby nagrać z Nią wspólną kompozycję. Sytuacja ta miała najprawdopodobnie miejsce podczas imprezy muzycznej zorganizowanej z okazji urodzin Królowej Elżbiety II.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne