Anne-Marie w najnowszym wywiadzie oficjalnie wyznała, że jest biseksualistką. Oficjalnie wiadomo kto wystąpi podczas jednego z największych wydarzeń muzycznych na terenie Wielkiej Brytanii – Summertime Ball. Katy Perry, podczas rozmowy z pewną dziennikarką, wyznała, że Melanie Martinez jest jedną z jej ulubionych artystek na świecie. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Anne-Marie otwarcie o swojej orientacji seksualnej

Podczas specjalnej rozmowy dla The Line of Best Fit Anne-Marie wyznała, że nigdy nie skupiała się jedynie na mężczyznach i odwrotnie – nigdy nie skupiała się tylko na kobietach. „Nigdy nie pociągali mnie tylko mężczyźni, ale nigdy nie pociągały mnie też tylko kobiety”. Dodaje później: „Nigdy nie czułam potrzeby mówienia komuś o tym, że jestem biseksualistką”. „Nigdy też nie się nią nie czułam. Po prostu pociągają mnie osoby, które lubię. I szczerzę myślę, że wszyscy mają tak samo”.

Wiadomo kto wystąpi podczas tegorocznego Summertime Ball

Kolejna edycja niezwykle popularnego na całym świecie Summertime Ball zaplanowana jest na 9 czerwca. W tym roku na Wembley Arena pojawi się m.in. Shawn Mendes, Camila Cabello, Anne-Marie, Jess Glynne, Rita Ora, RAYE i Charlie Puth.

Katy Perry o tym, że uwielbia Melanie Martinez

W najnowszym wywiadzie Katy Perry całkiem przypadkowo wspomniała o Melanie Martinez, w momencie kiedy opowiadała o idei programu Idol. Wyznała, że zwycięzca jest jeden, ale to czas zweryfikuje kto zasługuje na sławę i odniósł prawdziwe zwycięstwo. Jako przykład podała Panią Martinez, która dość wcześnie odpadła z The Voice i teraz robi międzynarodową karierę. Nie omieszkała dodać, że Melanie jest jedną z jej ulubionych artystek.

Iggy Azalea planuje wydać jak najszybciej nowy singiel

Czarne chmury nad życiem zawodowym Iggy Azalei chyba w końcu się rozeszły. Zmiana wytwórni zadziałała na plus. Był singiel Savior i przed premierą EPki Surviving The Summer mieliśmy już nie usłyszeć żadnego utworu. Sprawy nabrały innego obrotu. Raperka powiedziała, że planuje jak najszybciej opublikować premierową kompozycję i dodała, że aktualnie pracuje w studiu z jednym z najpopularniejszych DJ’ów.

Grimes we wspólnym utworze z Poppy

I to wszystko już niedługo. Dziewczyny podjęły współpracę i razem nagrały singiel. Nie wiadomo kiedy ujrzy on światło dzienne, ale według podpisu pod wspólną fotką będzie to już niedługo. Wyobrażacie sobie te dwa skrajnie różne charaktery w jednej piosence?

soon…….. ?

Post udostępniony przez Grimezsz (@grimes)