Właśnie wystartowala najnowsza kolekcja Miley Cyrus x Converse. Oprócz tego, w Internecie aż huczy od plotek, że w najnowszym utworze Christiny Aguilery usłyszymy przyszłego i niedoszłego prezydenta USA – Kanye Westa. Charli XCX zmienia menadżera, a Camila Cabello wyznała otwarcie, że cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Miley Cyrus x Converse

Dziś o północy trafiła do sprzedaży najnowsza kolekcja ubrań marki Converse, którą dumnie reprezentuje Miley Cyrus. Jesteście zainteresowani którymś z wystawionych produktów?

Kanye West na płycie Christiny Aguilery

Przynajmniej na to wskazują plotki. Niektórzy uważają, że rapera usłyszymy w pierwszym oficjalnym utworze, który trafić do sprzedaży ma jeszcze w tym tygodniu. Inni twierdzą, że West nie pojawi się w lead-singlu, ale do współpracy pomiędzy tą dwójką artystów doszło i na pewno pojawi się on na nadchodzącym wydawnictwie Aguilery.

Charli XCX zmieniła menagement – hejka Brandon, pa Sam

Od dziś Charli XCX należy do Full Stop Menagemenet, a zaopiekuje się Nią Brandon Creed, który również kieruje karierą m.in. Marka Ronsona. Artystka należy do menagamentu, w którym od dłuższego czasu znajdują się także: Meghan Trainor, HAIM, Harry Styles i wielu innych znanych wokalistów z całego świata. Niedługo dowiemy się czy była to słuszna decyzja.

Chris Brown i jego tajemniczy wpis na Instagramie

Artysta niby dodal zwyczajna fotkę, ale jest coś, co czyni ją nadzwyczajnym. Opis pod zdjęciem wskazuje na to, że już niedługo usłyszymy kolejny singiel od artysty. Choć do końca nie wiadomo czy będzie to utwór, szczegóły albumu, a może nadchodząca trasa koncertowa. Wszystkiego zapewne dowiemy się już niedługo.

Whenever u ready…. SO AM I🔥

Post udostępniony przez Kid INDIGO (@chrisbrownofficial)

Camila Cabello cierpi na OCD

W najnowszym wywiadzie dla Cosmopolitan UK artystka wyznała, iż cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (inaczej OCD), które w jej przypadku objawia sie tym, że przed występem czy jakąkolwiek czynnością nawiedzają blokujące myśli i po cichu szeptają jej do ucha, że wydarzy się coś złego. Przez co traci pewność siebie. Dodała jednak, że po stwierdzeniu OCD nauczyła się zarowno z tym żyć i walczyć.

Na koncercie Foo Figthers odbył się ślub

Podczas jednego z występów, który odbył się w ramach trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, dwójka fanów – Belinda Marie Ramos i Tony Rosales wzięli ślub podczas piosenki Everlong. Całe wydarzenie można obejrzeć poniżej. Urocze i szalone.