All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #137

All About Music Przy Kawie #137

Wiadomo kiedy na YouTube i Vevo trafi najnowszy teledysk Nicki Minaj. Cztery dziewczyny, które aktualnie okupują szczyty list przebojów albo w Europie albo w USA (może za wyjątkiem jednej) nagrywają teledysk do „Girls”. Oprócz tego Julia Michaels zapowiada premierowy singiel. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Nicki Minaj i jej „Barbie Tingz”

Wróciła i od razu narobiła sporo szumu. Trzeba przyznać, że długo wyczekiwany singiel od Nicki Minaj odbił się pozytywnym echem wśród słuchaczy. Według wszelkich znaków na niebie, już w ten piątek ukaże się klip do Barbie Tingz. Czego spodziewacie się po nadchodzącym klipie?

Rita Ora x Bebe Rexha x Charli XCX x Cardi B

Ten kto nie wierzył, że pomiędzy tymi artystkami dojdzie do współpracy, na pewno mocno się zdziwi. Rita Ora wraz z Bebe Rexhą nagrywa ujęcia do teledysku Girls. Niedługo ma dołączyć do nich Charli XCX. Według źródła metro.co.uk, Cardi B kręci sceny samotnie w USA, ze względu na swoją zaawansowaną ciąże. Czuję w kościach, że to będzie hit.

Julia Michaels z premierowym materiałem

Dla innych pisała i pisze hity, dla siebie już niekoniecznie, choć trzeba przyznać, że Issues odbiło się głośnym echem na całym świecie. Niedawno Julia Michaels wyznała,iż w 2019 roku ruszy w solową trasę koncertową, co oznacza tyle, że jeszcze w tym roku usłyszymy debiutancki album. W ten piątek pierwszy singiel, Jump.

JUMP 5.4.18 😊

Post udostępniony przez Julia Michaels (@juliamichaels)

Adam Lambert w tym roku wyda nową muzykę

I wszystkie fanki są w euforii. Tak to się robi. Adam Lambert ogłosił, a raczej obiecał, że wszyscy jego słuchacze jeszcze w tym roku nacieszą się jego solową, premierową muzyką. Ciekawe czy podbije serca podobnie jak Ghost Town.

Lily Allen wraca wspomnieniami do wydarzeń sprzed dwóch lat

Dwa lata temu na zawsze mogliśmy stracić Lily Allen po sytuacji, w której do jej mieszkania włamał się stalker z nożem w ręku i groził jej śmiercią. Artystka w rozmowie z Georgem Ezrą zdradziła, że dopiero dzień później dotarło do Niej co tak naprawdę mogło się jej stać. Wyznała również, że po tej sytuacji odcięła się od wszystkich ludzi. Siedziała w domu, dużo spała i dużo płakała. Chętnie też zaszywała się w studiu nagraniowym i tworzyła materiał, który w pełni odnosił się do jej życia – swojego rodzaju oczyszczenie.

Jess Glynne zaprezentowała okładkę do pierwszego singla z nowej płyty

Czy ten rok będzie rokiem Jess Glynne? Na razie trudno to stwierdzić, ale warto zacząć się nad tym zastanawiać, ponieważ w 2016 roku to ona rządziła w Wielkiej Brytanii i w Europie. W ten piątek debiutancki singiel z drugiego albumu – I’ll Be There. Tak prezentuje się jego okładka.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne