All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #136

All About Music Przy Kawie #136

Najprawdopodobniej szykuje nam się duet pomiędzy Lily Allen a Mariną And The Diamonds. Oprócz tego Troye Sivan zapowiada nowy singiel, a ja pokażę Wam jego okładkę. Meghan Trainor kręci klip do kolejnego singla, podczas gdy Mariah Carey ponownie zaszyła się w studiu nagraniowym. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Lily Allen w duecie z Mariną And The Diamonds

Kilka dni temu, brytyjska gwiazda Lily Allen dodała na Twitterze zabawne zdjęcie sugerujące chęć współpracy z drugim artystą. Tym „drugim artystą” jest Marina And The Diamonds, która na wpis odpowiedziała jej uśmiechem. Miejmy nadzieję, że dojdzie do kolaboracji pomiędzy dwoma paniami.

Meghan Trainor kręci nowy klip

Taką informacją podzieliła się artystka na Instagramowym profilu. Już od dawna wiadomo, że kolejnym promującym singlem został utwór Let You Be Right. Wszystko wskazuje na to, że piosenkę usłyszymy jeszcze przed premierą wydawnictwa.

Troye Sivan z nowym singlem

Po ciepło przyjętym My My My! przyszła kolej na odsłonięcie kolejnej karty. Następnym utworem reprezentującym płytę zostało Bloom. Premiera w ten piątek. Okładka jest conajmniej intrygująca i swoją formą odstaje od poprzedników.

Mariah Carey ponownie zamknięta w czterech ścianach

Lubi dodawać zdjęcie ze studia nagraniowego, ale efektów wciąż nie widać. Tylko pojedyncze single. Gdzie płyta? W sumie dobre pytanie. Miejmy nadzieję, że poziom zaprezentowanego materiału zrehabilituje tak długi czas oczekiwania na premierowy materiał.

Pon de lab 🎙🦋

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Znany jest kolejny producent nowego materiału Lady Gagi

Niedawno był Bloodpop, a teraz przyszła pora na Baseck’a. To właśnie ten producent, podobnie jak poprzedni, czuwa nad brzmieniem nadchodzącego projektu muzycznego Lady Gagi. Nie wiadomo czy artystka pracuje nad inglem czy nad całym albumem. Szczegóły zapewne zostaną ujawnione już niedługo.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne