Po dłuższej przerwie powraca „All About Music Przy Kawie”. A w najnowszym wydaniu Coachella, Coachella i jeszcze raz Coachella. Oprócz tego Conchita Wurst wyznaje, że jest HIV+, a Alessia Cara tłumaczy się ze swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Dodatkowo Anne-Marie nagrywa teledysk do kolejnego singla. Wszystko to i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Conchita Wurst w szczerym wyznaniu

Gwiazda międzynarodowego konkursu Eurowizji – Conchita Wurst za pośrednictwem Instagramowego profilu poinformował, że jest nosicielem wirusa HIV. Powodem tego posunięcia był fakt, że jego były chłopak szantażował go opublikowaniem tych informacji. Dodatkowo podkreślił, że jest pod stałą opieką lekarską.

Adele bawi się na Coachelli i stanuje Beyonce

Może nie tak dosłownie, ale w przenośni. Artystka podczas występu Beyonce na Coachelli bawiła się przed telewizorem. Adele jest wielką fanką Bey i dopinguje jej na każdej płaszczyźnie życia. Zobaczcie sami. Jak się bawić, to na całego!

Mood 3 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Justin pobił mężczyzne na Coachelli

Ale miał do tego solidne powody. Artysta uderzył pewnego chłopaka i później rzucił nim o ścianę, po tym jak zobaczył, że napastnik chwycił kobietę za gardło. Przynajmniej tak podaje serwis TMZ. Bochaterski wyczyn i wielkie brawa dla Biebera.

Beyonce, Beyonce, Beyonce

Rok temu nie mogła wystąpić na Coachelli, ponieważ niespodziewanie zaszła w ciąże. Wtedy zastąpiła ją Lady Gaga. W tym roku nie musiało być żadnych podmianek, ponieważ Beyonce przygotowała się na show i je zrobiła. Zachwycają się nim nie tylko widzowie, ale także recenzenci i portale takie jak: Guardian, New York Times i LA Times. A jak Wy oceniacie ten performance?

Anne-Marie niedługo wyda nowy singiel i teledysk

Przynajmniej na to wskazują najnowsze publikacje na Instagramie. Po sobotnim koncercie w Warszawie, Anne-Marie od razu wróciła do Londynu, gdzie kręci kolejny teledysk – jego premiera najprawdopodobniej jeszcze przed wydaniem płyty. Nadal nie wiadomo co będzie następcą singla FRIENDS, ale wszystko wskazuje na to, że 2002 lub Bad Girlfriend.

Liam Payne nagrywa teledysk z J Balvinem

Na to wskazują najnowsze publikacje na Twitterze i Facebooku. Chłopaki podzielili się wspólnymi fotkami, na której widać ich na planie zdjęciowym (Liam Payne jest bez koszulki). Wiadomo jedynie, że piosenka nosi tytuł Familiar i zostanie wydana w najbliższy piątek – 20 kwietnia. Czy wtedy również pojawi się teledysk?

Alessia Cara powróciła na Twittera

Ostatnio aktywność Pani Cary w mediach społecznościowych jest znikoma. Artystka właśnie dodała nowy wpis na Twitterze, z którego wynika, że aktualnie skupia się na swoim życiu, ale też ciężko pracuje nad premierowym materiałem. Czy usłyszymy drugi krążek jeszcze w tym roku? Musimy na to jeszcze trochę poczekać, a na pewno dowiemy się czegoś więcej.

Internet ponownie huczy na temat powrotu Ariany Grande

Wystarczyło do tego tylko jedno tajemnicze zdjęcie, na którym widnieje las podczas pochmurnej pogody, a na jego środku można dostrzec coś na wzór kropli. Czy to jakiś znak dla jej fanów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.