All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #119

Wyśmienita wiadomość z Irlandii! Sinead O’ Connor, po zdrowotnych problemach wraca znów do gry. Niedługo artystka po raz pierwszy pojawi się na żywo. Zara Larsson zdradza kilka szczegółów z nadchodzącego wydawnictwa muzycznego, a Billie Eilish powoli zaczyna podbijać amerykański rynek muzyczny. To i jeszcze więcej wewnątrz artykułu.

Sinead O’ Connor

Fani Sinead O’Connor nie mogli wyobrazić sobie lepszej informacji od tej. Artystka zapowiedziała pierwszy występ na żywo. Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć i usłyszeć wokalistkę już 24 kwietnia w Anglii. Zdaje się, że autorka ponadczasowego przeboju Nothing Compares 2U wraca do kondycji zdrowotnej i może już niedługo usłyszymy od Niej premierowy materiał?

 

Christina Aguilera

Kryśka Aguilera wraca już tak od kilku miesięcy i lat. Fani nakręcają atmosferę, co wydaje się być korzystne dla wokalistki, która sama daje im pożywkę i kolejne znaki, że już niedługo wyda premierowy materiał. Christina właśnie zmieniła wystrój profilu Facebookowego.

Shawn Mendes

W końcu wrócił. Dwa dni i dwa premierowe single. Fani zachwyceni, a on zdradza kolejne szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. Shawn w jednym z wywiadów wygadał się, że na trzecim muzycznym dziecku usłyszymy trzech gości – każdy w innej piosence. Kogo obstawiacie? Dua Lipa, Hailee Steinfeld?

Zara Larsson

Zdaje się, że na drugą płytę Zary Larsson jeszcze trochę poczekamy. Artystka uchyliła rąbka tajemnicy i otwarcie wyznała, że prace nad wydawnictwem trwają i nie wiadomo kiedy dobiegną końca, ale ma cichą nadzieję, że uda jej się wydać go jeszcze w tym roku. Z racji tego, że jest zakochana w swoim partnerze, na płycie pojawi się kilka romantycznych piosenek. Oprócz tego wiadomo, że kilka kompozycji jest już gotowych i Larsson jest pewna, że wśród nich jest lead singiel.

Anne-Marie

Trasa koncertowa promująca pierwsze muzyczne dziecko Anne-Marie już ruszyła. Za niespełna trzy tygodnie wokalistka wystąpi w Polsce. Czego możemy się spodziewać? Dość intymnej i prywatnej atmosfery, ponieważ na scenie pojawi się łóżko, lampa oraz pamiątkowe zdjęcie z Edem Sheeranem. Scenografia ma przypominać jej pokój. Na koncercie usłyszymy premierowy materiał.

Drew Taggart

Drew Taggart, czyli 1/2 składu The Chainsmokers, właśnie opublikował na Instagramowym profilu jak w swojej rezydencji uratował kolibra. Ptak wpadł do mieszkania i nie potrafił z niego wylecieć. Wokalista rzucił na zwierzę szmatę, którą wyniósł z rezydencji i wypuścił na świeże powietrze.

i saved a hummingbird!

Post udostępniony przez drew (@drewtaggart)

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *