All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #113

Jeżeli myśleliście, że jesteście przegrywami, to na pewno nie słyszeliście pewnej historii od Kelly Clarkson. Wiadomo już, który utwór będzie pierwszym reprezentantem z debiutanckiego wydawnictwa Bebe Rexhy – fani są zachwycani. Oprócz tego Francesco Gabbani tworzy materiał na kolejną płytę, podczas gdy duet The Chainsmokers ogłasza, że premierowy materiał usłyszymy już niedługo. 

Bebe Rexha

Fantastyczna wiadomość dla fanów twórczości Bebe Rexhy. Od dawna wiadomo, że artystka przymierza się do wydania pierwszego muzycznego dziecka, ale dopiero od kilkunastu godzin możemy cieszyć się faktem, że lead singlem z płyty będzie Ferrari. W Internecie krąży pewna wersja tej kompozycji i fani już dawno domagali się, żeby artystka opublikowała tę piosenkę.

The Chainsmokers

Na razie usłyszeliśmy dwa single, które nie wiadomo czy znajdą się na drugiej płycie duetu The Chainsmokers. Artyści na Twitterowym profilu napisali, że nowy materiał usłyszymy już niedługo. Myślicie, że muzycy mieli na myśli kolejny utwór czy może przymierzają się do wydania kolejnego albumu?

Chance The Rapper x Childish Gambino

Takiej kolaboracji mogła spodziewać się garstka osób. Chance The Rapper wyznał, że wraz z autorem utworu Redbone nagrał pewną piosenkę. Efekt współpracy usłyszymy już niedługo. Jesteście gotowi na takie połączenie?

ZAYN

I po tym co pisze ZAYN, możemy wywnioskować, że już niedługo (być może niespodziewanie) artysta opublikuje nowy singiel. Jedna z fanek zapytała się wokalisty kiedy ma zamiar wydać kolejny teledysk, na co ten odpowiedział następująco.

Francesco Gabbani

Reprezentant Włoch podczas ubiegłorocznego konkursu Eurowizji powrócił do studia. Jest nawet oficjalnie zdjęcie z backstage’u, na którym widać, że Francesco tworzy materiał na kolejne wydawnictwo.

Kelly Clarkson

Jeżeli myśleliście, że jesteście przegrywami, to postawcie się w sytuacji Kelly Clarkson. Artystka w wywiadzie dla TMZ wyznała, że kiedyś marzyła jej się wspólna kompozycja z Jessie J, Pink i Lady Gagą. Dlatego napisała do każdej ze wspomnianych Pań na Twitterze wiadomość o tym, że chciałaby nagrać piosenkę w stylu Dawida Bowiego i ABBY, która miałaby zamknąć płytę Piece By Piece. Żadna z artystek nigdy jej nie odpisała, a ta nagrała Dance With Me w solowej wersji. Wyobrażacie sobie Jessie J, Lady Gagę i Pink w tej kompozycji?

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *