All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #111

All About Music Przy Kawie #111

Jeden z najbardziej docenianych i szanowanych raperów – Rick Ross walczy w szpitalu o życie. Ariana Grande kończy pracę nad kolejnym albumem, nad którego brzmieniem współpracuje z imponującą listą producentów. Mam dla Was także oficjalną datę premiery i tytuł nowego singla od Years & Years. Oprócz tego wiem także kto będzie supportował Taylor Swift podczas jej nadchodzącej trasy koncertowej.

Rick Ross

Smutne wieści zza oceanu. Rick Ross, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów, walczy o życie. Początkowo akcja serca artysty została zatrzymana, jednak przywrócił ją lekarz. Aktualnie jego stan jest ciężki, ale specjaliści uważają, że wyjdzie z tego. Przyczyną zaistniałej sytuacji jest ostre zapalenie płuc, ich pracę podtrzymuje maszyna.

Julia Michaels

Twórczyni hitu Issues i Worst In Me właśnie ogłosiła europejską trasę koncertową. Na mapie nie ma Polski, ale za to zaplanowane jest kilka koncertów w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Może Julia wystąpi w naszym kraju podczas któregoś festiwalu?

Taylor Swift

Ten kto wybiera się na któryś z koncertów Taylor Swift w ramach trasy Reputation World Tour, ma powód do zadowolenia – artystka właśnie ogłosiła, kto będzie otwierał jej tournee. W roli supportu wystąpią dwie panie: Camila Cabello i Charli XCX.

Years & Years

Wszystko wskazywało na to, że premierowy singiel od Years & Years pojawi się 2 marca, jednak tak się nie stało. Nowy utwór, zatytułowany Sanctify trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych trafi w środę, 7 marca.

Ariana Grande

Kolejne wydawnictwo Ariany Grande jest już na finiszu. Wiadomo, że wokalistka sama napisała tekst do każdej z piosenek, a także, że nad brzmieniem i produkcją materiału czuwa nie kto inny, niż Pharrell Wiliams i twórca hitów – Max Martin.

Rita Ora

Wokalistka, autorka tekstów, aktorka, a teraz również projektantka. Rita Ora właśnie opublikowała najnowszą kolekcję ubrań, która została zatytułowana chwytliwie „Roararepublic”. Próbkę nowego merchu możecie zobaczyć poniżej.

Meghan Trainor

Życie prywatne amerykańskiej artystki ma się bardzo dobrze. Niedawno twórczyni hitu All About That Bass zaręczyła się z gwiazdą Darylem Sabarą, a wszystko wskazuje na to, że niedługo doczekają się dzieci. Wokalistka wyznała w wywiadzie, że jej mama bardzo wcześnie przyprowadziła ich na świat (mając zaledwie 23 lata) i dzięki temu Meghan i jej rodzicielka są najlepszymi przyjaciółkami. Ona ma teraz 24 lata i chce, żeby jej dzieci miały dokładnie taki sam komfort.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.