Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

All About Music jedzie na Enea Spring Break. Te koncerty warto obejrzeć trzeciego dnia

22 kwietnia będzie ostatnim, ale za to jakim ciekawym dniem festiwalu Enea Spring Break! Program na ten dzień sprawił, że mam wiele dylematów, jakie koncerty wybrać. Sprawdźcie, które koncerty okazały się dla mnie szczególnie interesujące!

Dziś mam dla Was dużo świetnych propozycji. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do czytania!

Julia Pietrucha

Śpiewająca i grająca na ukulele delikatna perełka, która objawiła się w ubiegłym roku, czyli Julia Pietrucha. Niezwykle utalentowana, wrażliwa i skromna artystka, która nie boi się spełniać muzycznych marzeń. Jej debiutancki album to piękny, spójny longplay. Miałam okazję być na koncercie Julii na ubiegłorocznym Open’erze i szczerze polecam!

Organek

Na koncert tego toruńskiego bandu wybiorę się z przyjemnością. Album Czarna Madonna to jeden z najlepszych krążków 2016 roku, nie mogłabym więc odmówić sobie posłuchania na żywo najnowszego materiału. Szczególnie czekam na Mississippi w ogniu. Na pewno będzie głośno, rockowo i energicznie – super!

Tola

Tola Szlagowska wraca na scenę z nowym materiałem i z zespołem. Była wokalistka Blog 27 dojrzała, skończyła szkołę muzyczną w Los Angeles i jest już gotowa, by znów zaistnieć na rynku muzycznym. Na Spring Breaku wystąpi z bandem po raz pierwszy. Jesteście ciekawi premierowych kompozycji Toli?

Ralph Kaminski

Ralph i jego m o r z e to moje ostatnie muzyczne objawienie. Ten artysta jest perfekcjonistą, co słychać w materiale z jego debiutanckiego krążka, ale widać to również na koncertach, które są pięknymi widowiskami. Jestem pewna, że na koncercie podczas Spring Breaka, wokalista również nie zawiedzie.

Martina M

Martina debiutantką nie jest, bo już w 2011 roku wydała EPkę. Jednak jej pierwszy longplay ujrzał światło dzienne dopiero w ubiegłym roku. Prozopopeja to w pełni polski album, z którego pochodzą single takie jak Mantra, Bogowie czy Koleżanko. Pozostaje czekać tylko na to, jak artystka zaprezentuje się na scenie!

Bitamina

Bitamina to interesujący muzyczny projekt, który wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. W marcu ukazało się trzecie wydawnictwo grupy zatytułowane Kawalerka. Utwory takie jak Dom, Pytanie do niej czy Nie wiem jak zdecydowanie zachęcają do zapoznania się z twórczością grupy.

The Plantators

The Plantators to zespół, który totalnie zauroczył mnie swoją muzyką. Ostatnio zapętlałam ich EPkę Done przez kilka dni. Przekonały mnie piękne melodie, nastrój i to, że zespół do swoich kompozycji wtrącił trochę folkowego, wyjątkowego klimatu.

Edyta Górecka

Kolejni nowi polscy i utalentowani artyści na horyzoncie. A w roli głównej wokalistka z uroczym, delikatnym głosem. W tym miesiącu ukazała się debiutancka EPka zespołu, która zawiera 6 kompozycji. Poniżej piękny tytułowy singiel.

Decadent Fun Club

Decadent Fun Club to zespół na czele z wokalistą, który dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu Mam Talent. Paweu Ostrovsky i spółka jeszcze nie wydali płyty, ale już mają autorski materiał. Ich pierwszym singlem była piosenka Serendipity.

Domowe Melodie

Tej grupy chyba nie trzeba przedstawiać. Trio Domowe Melodie szturmem wdarło się na polski rynek muzyczny i zyskało sympatię wielu słuchaczy. Od 2012 roku i wydania debiutanckiego krążka zespół zebrał już wierną grupę fanów.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.