This section contains some shortcodes that requries the Contact Form 7 Plugin.
All About MusicAll About Music AwardsNagrody muzyczne

All About Music Awards 2015. Głosowanie czytelników

 This section contains some shortcodes that requries the Contact Form 7 Plugin.

W tym roku trochę wcześniej. Zwykle było tak, że najpierw przedstawialiśmy Wam podsumowania roku każdego z redaktorów, a potem ruszało głosowanie – Wasze i nasze. W tym roku będzie trochę inaczej. Zaczynamy od głosowania dla Was. Potrawa ono dwa tygodnie, a w połowie zresetujemy Wasze adresy IP, tak abyście mogli zagłosować drugi raz. Jak zawsze przygotowaliśmy również konkurs z najlepszymi płytami minionego roku. Sprawdźcie szczegóły.

głosowanie

Głosowanie trwa od teraz do 16 stycznia (sobota) do godziny 23:59. Za tydzień, 10 stycznia, Wasze adresy IP się zresetują i każdy będzie mógł zagłosować raz jeszcze. Czy to na ten sam album/utwór/artystę, czy może na kogoś innego – to już zależy od Was. Zatem, oto dziesięć kategorii = tutaj decydujecie tylko i wyłącznie Wy. Na samym dole, jak już oddacie wszystkie głosy, znajdziecie konkurs.

Ogólnie olbrzymi zawód jakością albumu, przepełnieniem złych utworów. Po dwóch znakomitych krążkach dostaliśmy „coś”.
Tylko jeden headliner, słaba organizacja, bilety taniejące im bliżej festiwalu.
Wszystko.
Kampania za długa, ciekawa, ale bez dobrej organizacji, bez systematyczności… no i jej końca nie widać.
Teledysk próbujący być kopią Bad Blood Taylor Swift, okropna piosenka sama w sobie, straszny teledysk.

konkurs

1. Regulamin konkursu

 1. Uczestnik konkursu powinien zagłosować w dziesięciu powyższych sondach. Później należy wypełnić poniższy formularz.
 2. Uczestnik zgłasza się do wygrania jednego, wybranego przez siebie albumu.
  1. Nagród-albumów jest czternaście. Po zakończeniu konkursu wszyscy, którzy wzięli w nim udział zostaną podzieleni na czternaście grup – wedle tego, jakie krążki chcieliby wygrać. Następnie w każdej z tej grup odbędzie się losowanie jednego zwycięzcy.
 3. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie – a to oznacza, że wygrać może tylko jeden album. Prosimy o rozważne decyzje.
 4. Konkurs trwa do 16 stycznia 2016 roku do godziny 20:00.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później.

2. Postanowienia końcowe

 1. Wysłanie Zgłoszenia Konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 2. Decyzja Organizatora jest ostateczna.
 3. Wszystkie kwestie sporne, nieobjęte niniejszym Regulaminem, rozstrzyga Organizator.
 4. Konkurs nie jest loterią w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. 2009, nr 201, poz. 1540).
[contact-form-7 id=”132663″ title=”Formularz 1″]
Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

16 Comments

 1. zagłosowane ;):) wkradł Wam się błąd – powinien być Debiut Roku 2015 – Polska, a nie Świat (pojawia się tak dwa razy); a i czy formularz zgłoszeniowy można wypełnić później na spokojnie?

 2. Myślę, że w kategorii Rozczarowanie Roku wszystkie opcję powinny zająć pierwsze miejsce ex aequo :-P . Do tej listy dorzuciłbym też debiut Sarsy, który mnie osobiście rozczarował. Myślałem, że artystka pójdzie bardziej w kierunku alternatywnych brzmień (wykonaniem „Glory Box” z repertuaru Portishead w TVOP mnie zachwyciła), a tu widać, że dzięki nacikom/namowom wytwórni płytowej stała się kolejną artystką nagrywającą miałkie piosenki z banalnymi tekstami o miłości, rozstaniu itp., którą możemy postawić w jednym szeregu z Sylwią Grzeszczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.