All About Music Awards 2015. Głosowanie czytelników

W tym roku trochę wcześniej. Zwykle było tak, że najpierw przedstawialiśmy Wam podsumowania roku każdego z redaktorów, a potem ruszało głosowanie – Wasze i nasze. W tym roku będzie trochę inaczej. Zaczynamy od głosowania dla Was. Potrawa ono dwa tygodnie, a w połowie zresetujemy Wasze adresy IP, tak abyście mogli zagłosować drugi raz. Jak zawsze przygotowaliśmy również konkurs z najlepszymi płytami minionego roku. Sprawdźcie szczegóły.

głosowanie

Głosowanie trwa od teraz do 16 stycznia (sobota) do godziny 23:59. Za tydzień, 10 stycznia, Wasze adresy IP się zresetują i każdy będzie mógł zagłosować raz jeszcze. Czy to na ten sam album/utwór/artystę, czy może na kogoś innego – to już zależy od Was. Zatem, oto dziesięć kategorii = tutaj decydujecie tylko i wyłącznie Wy. Na samym dole, jak już oddacie wszystkie głosy, znajdziecie konkurs.

[yop_poll id=”95″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”97″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”96″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”98″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”99″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”100″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”101″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”102″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”103″]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

[yop_poll id=”104″]

[su_row][su_column size=”1/5″]Ogólnie olbrzymi zawód jakością albumu, przepełnieniem złych utworów. Po dwóch znakomitych krążkach dostaliśmy „coś”.[/su_column][su_column size=”1/5″]Tylko jeden headliner, słaba organizacja, bilety taniejące im bliżej festiwalu.[/su_column][su_column size=”1/5″]Wszystko.[/su_column][su_column size=”1/5″]Kampania za długa, ciekawa, ale bez dobrej organizacji, bez systematyczności… no i jej końca nie widać.[/su_column][su_column size=”1/5″]Teledysk próbujący być kopią Bad Blood Taylor Swift, okropna piosenka sama w sobie, straszny teledysk. [/su_column][/su_row]

[su_divider top=”no” divider_color=”#212222″]

konkurs

1. Regulamin konkursu

 1. Uczestnik konkursu powinien zagłosować w dziesięciu powyższych sondach. Później należy wypełnić poniższy formularz.
 2. Uczestnik zgłasza się do wygrania jednego, wybranego przez siebie albumu.
  1. Nagród-albumów jest czternaście. Po zakończeniu konkursu wszyscy, którzy wzięli w nim udział zostaną podzieleni na czternaście grup – wedle tego, jakie krążki chcieliby wygrać. Następnie w każdej z tej grup odbędzie się losowanie jednego zwycięzcy.
 3. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie – a to oznacza, że wygrać może tylko jeden album. Prosimy o rozważne decyzje.
 4. Konkurs trwa do 16 stycznia 2016 roku do godziny 20:00.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później.

2. Postanowienia końcowe

 1. Wysłanie Zgłoszenia Konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 2. Decyzja Organizatora jest ostateczna.
 3. Wszystkie kwestie sporne, nieobjęte niniejszym Regulaminem, rozstrzyga Organizator.
 4. Konkurs nie jest loterią w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. 2009, nr 201, poz. 1540).
[contact-form-7 id=”132663″ title=”Formularz 1″]

16 Replies to “All About Music Awards 2015. Głosowanie czytelników”

 1. zagłosowane ;):) wkradł Wam się błąd – powinien być Debiut Roku 2015 – Polska, a nie Świat (pojawia się tak dwa razy); a i czy formularz zgłoszeniowy można wypełnić później na spokojnie?

 2. Szanowna Redakcjo. Zgłaszam problem – nie mogę zagłosować na polskich artystów – wyświetlają się wyniki %, choć dotychczas nie został oddany przeze mnie żaden głos w ankiecie.

 3. Myślę, że w kategorii Rozczarowanie Roku wszystkie opcję powinny zająć pierwsze miejsce ex aequo :-P . Do tej listy dorzuciłbym też debiut Sarsy, który mnie osobiście rozczarował. Myślałem, że artystka pójdzie bardziej w kierunku alternatywnych brzmień (wykonaniem „Glory Box” z repertuaru Portishead w TVOP mnie zachwyciła), a tu widać, że dzięki nacikom/namowom wytwórni płytowej stała się kolejną artystką nagrywającą miałkie piosenki z banalnymi tekstami o miłości, rozstaniu itp., którą możemy postawić w jednym szeregu z Sylwią Grzeszczak.

  1. Zgadzam się. Jak dla mnie ten album jest mdły, nie rozumiem czym niektórzy się ekscytują. Najlepsze piosenki to Naucz Mnie i Indiana (wg mnie)

Możliwość komentowania jest wyłączona.