AlbumyDział NewsInformacje ogólneOkładki

Alicja Majewska zapowiada pierwszą płytę od 19 latPo dziewiętnastu latach od wydania ostatniej płyty z premierowym materiałem, Alicja Majewska powraca z kolejnym, zupełnie nowym albumem. Artystka zaprezentowała właśnie okładkę nadchodzącego wydawnictwa.

Choć Alicja Majewska regularnie koncertuje, a w ciągu ostatnich kilkunastu lat ukazało się sześć różnorakich albumów z piosenkami w jej wykonaniu, to jednak żadne z tych wydawnictw nie zawierało premierowego repertuaru artystki. Po dziewiętnastu latach od wydania ostatniego takiego albumu – Świat w kolorze nadziei (1997) – piosenkarka powraca z nową płytą. Nadchodzące wydawnictwo Alicji Majewskiej będzie nosiło tytuł Wszystko może się stać i zostanie wydane 14 października 2016 r. nakładem wytwórni Sony Music Poland. Za produkcję wszystkich utworów, które znajdą się na nowej płycie, odpowiedzialny jest wieloletni współpracownik oraz przyjaciel Alicji Majewskiej, Włodzimierz Korcz. Szczegóły dotyczące nowej płyty artystki poznamy już wkrótce.

null

Tags
Show More


Related Articles

3 Comments

  1. Wierzę, że będzie to świetna płyta. Alicja Majewska mimo swoich lat jest ciągle artystką wielką, obdarzoną nie tylko świetnym głosem, ale i zdolnością do poetyckiego wyczucia muzyki niekoniecznie poetyckiej. Innymi słowy z piosenki pop potrafi zrobić przejmujący poemat. To jej ogromna zaleta, wierzę więc w jej wielki estradowy „come back”. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.