Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Alice Merton, autorka przeboju No Roots, wystąpi w Polsce!Autorka międzynarodowego przeboju No Roots przyjedzie do naszego kraju. Sprawdźcie gdzie i kiedy wystąpi Alice Merton.

7 grudnia 2017 r. na oficjalnym profilu Facebookowym wokalistki pojawiły się daty europejskiej trasy koncertowej, na której nie zabrakło również naszego kraju. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem będą musieli udać się we wtorek, 20 lutego 2018 r. do warszawskich Hybryd, które mieszczą się przy ulicy Złota 7/9.

Bilety w cenie 50 i 60 zł można zakupić m.in. za pośrednictwem tej strony internetowej lub w salonach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zaznaczenia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

No Roots to utwór, który od kilku miesięcy sukcesywnie podbija europejskie listy przebojów i serca słuchaczy na całym świecie. Na oficjalnym kanale YouTube artystki, teledysk do tego utworu ma już prawie 50 mln wyświetleń. Singiel promuje debiutancką EPkę wokalistki. Mini-album trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych 3 lutego 2017 r.

Tags
Show More


Jagoda Haloszka

Studentka komunikacji europejskiej. Dziennikarka radiowa. Kocha podróże i muzykę. Uwielbia rock i alternatywę. W przyszłości chce być dziennikarką telewizyjną.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.