Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Agnieszka Chylińska - Pink Punk

Posłuchaj w całości: Agnieszka Chylińska – Pink Punk [ODSŁUCH]

Agnieszka Chylińska powraca z trzecim solowym albumem. Posłuchajcie płyty Pink Punk.

Dziś ukazał się nowy album Agnieszki Chylińskiej pod tytułem Pink Punk. Najnowsza płyta artystki zawiera 11 premierowych kompozycji. Warstwę muzyczną albumu opracowali Bartek Królik i Marek Piotrowski, odpowiedzialni również za dwa poprzednie wydawnictwa Agnieszki Chylińskiej. Wszystkie teksty napisała sama artystka.

Również dzisiaj, 26 października, startuje ogólnopolska trasa koncertowa artystki. Promocja płyty rozpocznie się premierowym koncertem w Zabrzu. W kolejnych miesiącach Agnieszka Chylińska wystąpi m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Warszawie czy Gdyni. Pełną rozpiskę prezentujemy niżej. Na każdym z koncertów będą organizowane spotkania artystki z fanami.

Tracklista

 1. Mam zły dzień
 2. Haj i sztos
 3. Szok
 4. Schiza
 5. Oj!
 6. Śmie(r)ć
 7. Tapeta
 8. Grinhed
 9. Psie życie
 10. Nerv
 11. Utopie

Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie. Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można – mówi Agnieszka.

Wydawcą płyty i wyłącznym organizatorem trasy koncertowej Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma Top Management. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner – wytwórnia Warner Music Poland.

Najpopularniejsze (48h)