Kilka dni temu do sieci przedostała się informacja, że dzisiaj, w piątek 30 września, zostanie wydany pierwszy album-niespodzianka. Już teraz mamy wszystkie informacje na jego temat! To Agnieszka Chylińska!

Nowy krążek Agnieszki Chylińskiej zatytułowany jest Forever Child i już od dziś dostępny będzie w Empikach. Na krążku znajduje się 10 utworów.

Płyta „Forever Child” to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: „nigdy taka sama.” Tym razem artystka postanowiła połączyć i zintegrować „pod jednym dachem” rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.
„Forever Child” to ukłon artystki w stronę wszystkiego, co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama artystka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu „nigdy taka sama”.

Czytamy w opisie na Empiku (który pojawił się dopiero przed kilkoma minutami).

Odsłuch:
Tracklista krążka:

 1. Klincz
 2. Borderline
 3. Rozpal
 4. Jak dawniej
 5. Królowa łez
 6. KCACNL
 7. Mona Liza Twoich snów
 8. Zostaw
 9. Fajerwerk
 10. Kiedy przyjdziesz do mnie
Okładka:

12 KOMENTARZE

 1. Pierwsze dwie piosenki za bardzo wykrzyczane, a ten dubstep mi nie pasuje do Agnieszki. Piosenka numer 8 też za bardzo siłowo. Pozostałe mega pozytywne zaskoczenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here