Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Adam Lambert w Polsce!

Świetne wieści dla fanów amerykańskiego wokalisty Adama Lamberta. Właśnie ogłoszono datę jego koncertu w Polsce.

Adam Lambert ostatnio gościł w Polsce w ramach występu na Eska Music Awards 2015. Od tego czasu jego fani czekali na pełnowymiarowy koncert, czego dziś się doczekali. Na oficjalnej stronie wokalisty ukazały się właśnie daty europejskiej części trasy koncertowej The Orinal High Tour. W jej ramach wystąpi między innymi we Włoszech, Austrii i Danii, a co najważniejsze w Polsce! Koncert odbędzie się 30 kwietnia na warszawskim Torwarze.

Koncert organizuje agencja Go Ahead . Póki co wiemy, że przedsprzedaż biletów dostępna będzie od 6 listopada od godziny 10.

Data: 2016-04-30 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: informacja wkrótce!
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl,www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Tags
Show More

Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Podobne artykuły

1 thought on “Adam Lambert w Polsce!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close