Adam Lambert postanowił pójść swoją drogą. Wytwórnia płytowa spod skrzydeł której do tej pory wydawał albumy chciała coś na nim wymusić, więc ten rozwiązał z nimi kontakt. Jednocześnie Ryan Murphy, twórca serialu Glee, ogłosił, że Lambert zagra jakąś postać w piątym sezonie serialu.

Wytwórnia chciała, aby wydał album z coverami utworów z lat 80. Stwierdzili, że jest to jedyny projekt, który są w stanie wesprzeć. Moje serce nie jest po prostu teraz w stanie nagrać albumu z coverami.

Ogłosił Lambert, który spod skrzydeł RCA Records wydał dwa albumy – For Your Entertaiment oraz Trespassing. Oba były całkiem sporym sukcesem. Nie wiadomo na razie, jakie plany muzyczne ma Lambert.

Wiadomo natomiast, że pojawi się w piątym sezonie serialu Glee. Nie wiadomo jednak na razie, czy będzie to jego gościnna rola w jednym odcinku, postać drugoplanowa w kilku czy może w ogóle series regular. Więcej informacji na ten temat pojawi się na pewno pod koniec sierpnia i na początku września, kiedy będzie bliżej do premiery sezonu.

Łukasz Mantiuk
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.
Poprzedni artykułEditors – The Weight of Your Love (2013), recenzja Zuzanny Janickiej
Następny artykułNowy teledysk: Little Nikki – Little Nikki Says