Dział NewsGleeProgramy muzyczne w TVZ życia gwiazd

Adam Lambert opuszcza wytwórnię w kłótni, dołącza do serialu GleeAdam Lambert postanowił pójść swoją drogą. Wytwórnia płytowa spod skrzydeł której do tej pory wydawał albumy chciała coś na nim wymusić, więc ten rozwiązał z nimi kontakt. Jednocześnie Ryan Murphy, twórca serialu Glee, ogłosił, że Lambert zagra jakąś postać w piątym sezonie serialu.

Wytwórnia chciała, aby wydał album z coverami utworów z lat 80. Stwierdzili, że jest to jedyny projekt, który są w stanie wesprzeć. Moje serce nie jest po prostu teraz w stanie nagrać albumu z coverami.

Ogłosił Lambert, który spod skrzydeł RCA Records wydał dwa albumy – For Your Entertaiment oraz Trespassing. Oba były całkiem sporym sukcesem. Nie wiadomo na razie, jakie plany muzyczne ma Lambert.

Wiadomo natomiast, że pojawi się w piątym sezonie serialu Glee. Nie wiadomo jednak na razie, czy będzie to jego gościnna rola w jednym odcinku, postać drugoplanowa w kilku czy może w ogóle series regular. Więcej informacji na ten temat pojawi się na pewno pod koniec sierpnia i na początku września, kiedy będzie bliżej do premiery sezonu.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

9 Comments

  1. W sumie covery z tamtych lat jakoś niepasują mi do niego :/ Jakieś dziwne to władze w RCA Ciemne chmury się zbierają. Aż taki wpływ chcą wywierać na swoich gwiazdach? SZOK! Ja już dawno bym ich opuścił :) Może Adam w „Glee” zostanie na dłużej? Kto wie ale fajnie by było :)

  2. Nie bardzo jaże po co miałby wydawać płytę z coverami skoro płyty z jego własnym materiałem dośc dobrze się sprzedaje. Nie wydaje mi się że by to poprawiło sprzedaż jego płyt. Nie bardzo rozumiem politykę RCA. :/

  3. RCA będzie jeszcze tego żałowało. Lambert pójdzie pewnie do wytwórni Jay-Za i będzie robił karierę. A oni będą płakać

      1. u Jay-Z wygląda na taką swobodę (patrząc chociażby na Rihanna – chociaż nie wiem czy ona jest od niego ale jest jej promotorem) Wszędzie indziej będzie mieć lepiej najlepiej XL polecam robi płyty wtedy kiedy chce i jaki chce :) Oby jeszcze XTina z RCA się wyrwała, chociaż się na to niezapowiada …. :/

  4. Adam i Glee? To może być coś meega wykosmicznie wspaniałego :P

    Koleś ma fenomenalny głos i własnie zachciało mi się posłuchać Never Close Our Eyes :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.