Dział News Albumy Nowy teledysk: Adam Lambert- Another Lonely Night // Występ w X Factor...

Nowy teledysk: Adam Lambert- Another Lonely Night // Występ w X Factor Australia

Amerykański wokalista Adam Lambert pojawił się w Polsce w ramach gali Eska Music Awards 2015, gdzie był jego główną gwiazdą. Jednak już teraz możemy podziwiać nowy teledysk.

Występ w X Factor Australia

Info o singlu

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, jaki utwór został kolejnym singlem. To, że wybór padł na Another Lonely Night świadczy kilka rzeczy: zmieniona reklama albumu (popatrzcie na opis), premiera radiowa kawałka w Esce 16 sierpnia oraz to, że kręcił on wówczas klip w Las Vegas.

Teraz już wiemy, że teledysk w reżyserii Luke’a Gilforda miał swoją premierę w piątek, 9 października.

Przypomnijmy, że Another Lonely Night jest drugim singlem, po hitowym Ghost Town, promującym wydany w czerwcu album The Original High i po raz pierwszy na żywo został zaprezentowany właśnie na wspomnianej gali Eska Music Awards 2015, która odbyła się 29 sierpnia w Szczecinie.

 

Beata Prętnicka
Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne

13 KOMENTARZE

  1. Mnie smuci fakt, że ktoś, kto koncertował z zespołem rockowym Queen nagrał tak bardzo wtórny i nijaki album. Liczyłem, że Adam pozostanie w klimatach rockowych, które do niego bardzo pasują. Co do samej płyty jedynym utworem, który mi się podoba jest „Lucy” z solówką gitarową Briana Maya z zespołu Queen i to właśnie ten utwór widziałbym jako następny singiel.

  2. Z pewnością jest to dobry wybór. Kawałek na pewno przyjmie się w stacjach radiowych a znając Adama teledysk również będzie na wysokim poziomie. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to właśnie na gali Eska Music Awards zaśpiewał ten utwór a następnie udostępnił go oficjalnie w sieci wraz z teledyskiem :D

  3. Cieszę się, że Adam jeździ po świecie i promuje ten krążek. Miło też, że postanowił zawitać do nas :) „Another Lonely Night” uwielbiam i uważam, że to całkiem dobry wybór na singiel :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.