Amerykański wokalista Adam Lambert pojawił się w Polsce w ramach gali Eska Music Awards 2015, gdzie był jego główną gwiazdą. Jednak już teraz możemy podziwiać nowy teledysk.

Występ w X Factor Australia

Info o singlu

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, jaki utwór został kolejnym singlem. To, że wybór padł na Another Lonely Night świadczy kilka rzeczy: zmieniona reklama albumu (popatrzcie na opis), premiera radiowa kawałka w Esce 16 sierpnia oraz to, że kręcił on wówczas klip w Las Vegas.

Teraz już wiemy, że teledysk w reżyserii Luke’a Gilforda miał swoją premierę w piątek, 9 października.

Przypomnijmy, że Another Lonely Night jest drugim singlem, po hitowym Ghost Town, promującym wydany w czerwcu album The Original High i po raz pierwszy na żywo został zaprezentowany właśnie na wspomnianej gali Eska Music Awards 2015, która odbyła się 29 sierpnia w Szczecinie.

 

Beata Prętnicka
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.
Poprzedni artykułSelena Gomez i Justin Bieber w duecie
Następny artykułFlorence and the Machine prezentują singiel What Kind of Man // Występ u Ellen