Dział News Accantus Symfonicznie w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Accantus Symfonicznie w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Jeszcze w styczniu lubelscy fani Accantus będą mogli nacieszyć swoje uszy. Otóż studio przygotowuje się do zagrania symfonicznego koncertu w Centrum Spotkania Kultur. Poznajcie szczegóły wydarzenia na naszej stronie.

Już w piątek, 20 stycznia 2017 r. o godzinie 19:00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur (dojazd do obiektu na końcu artykułu) odbędzie się symfoniczny koncert Accantus. Będzie to jeden z największych występów tego Studia. Na scenie zobaczymy aż 10 wokalistów, 50 muzyków i Tadeusza Wicherka w roli dyrygenta.

Artyści wykonają na żywo największe hity, takie jak Krąg życia, Tango Roxanne czy Czas miłości, we współpracy z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego.

Na deskach CSK zaśpiewają:
Sylwia Banasik, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Zuzanna Makowska, Natalia Piotrowska, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Karolina Warchoł, Adrian Wiśniewski i Kamil Zięba.


Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne