Jak wiecie – albo nie – wraz z głosowaniem czytelników uruchomiliśmy konkurs. Każdy z Was może wygrać jedną z 14 najlepszych płyt. Do końca głosowania pozostaje tydzień. Dzisiaj uruchamiamy drugi konkurs, w którym nadal możecie wygrać te same płyty, ale macie możliwość zwiększenia szans na wygraną. Sprawdźcie szczegóły.

Poniżej znajdziecie prosty konkurs z pytaniami dotyczącymi już opublikowanych zestawień indywidualnych redaktorów. Jest również wybór, o jaką płytę gracie. Jeśli wybierzecie tę samą, o którą gracie już w głównym konkursie – w przypadku udzielania poprawnych odpowiedzi tutaj – Wasze nazwisko pojawi się dwukrotnie w maszynce do losowania.

Tak jak pisaliśmy w przypadku poprzedniego konkursu, wszystkie zgłoszenia zostaną podzielone na czternaście grup wedle tego, o jaką płytę grają dani konkursowicze. Z tych grup zostanie wylosowana jedna osoba – zwycięzca. Wybierając tę samą płytę w tamtym konkursie i tym, Wasze nazwisko pojawi się dwukrotnie w danej grupie. Możecie również wybrać inną płytę tam, a inną tutaj. Wtedy będziecie losowanie w dwóch grupach. Pamiętajcie jednak, zgłosić się w każdym konkursie możecie tylko raz.

Przejdź do artykułu z Głosowaniem Czytelników w All About Music Awards 2015.

Adres IP zostały zresetowany, każdy powinien mieć możliwość oddania ponownie głosu.

Pytania konkursowe – Konkurs #2

Uwaga, pytania dotyczą jedynie podsumowań opublikowanych PRZED publikacją konkursów. Są to: Łukasz M., Łukasz J., Marta, Piotr, Zuzanna, Dariusz, Paweł, Beata, Aleksandra Ż. i Jonatan.

Regulamin – Konkurs #2

[contact-form-7 id=”134102″ title=”Formularz 1_copy”]

1. Regulamin konkursu

 1. Konkurs jest konkursem dodatkowym, towarzyszącym Głosowaniu Czytelników i Konkursowi Głównemu.
 2. Uczestnik zgłasza się do wygrania jednego, wybranego przez siebie albumu.
  1. Nagród-albumów jest czternaście. Po zakończeniu konkursu wszyscy, którzy wzięli w nim udział zostaną podzieleni na czternaście grup – wedle tego, jakie krążki chcieliby wygrać. Następnie w każdej z tej grup odbędzie się losowanie jednego zwycięzcy.
  2. Zgłoszenie w tym konkursie jest zgłoszeniem dodatkowym – oznacza to, że uczestnik ma okazję zwiększyć swoje szanse w wygraniu jednej z czternastu nagród dodając swoje nazwisko raz jeszcze do jednej z grup konkursowych.
  3. Uczestnik może również wybrać inny album niż w Konkursie Głównym, w ten sposób weźmie udział w dwóch losowaniach.
 3. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie w tym konkursie oraz jedno zgłoszenie w Konkursie Głównym. Prosimy o rozważne decyzje.
 4. Konkurs trwa do 16 stycznia 2016 roku do godziny 20:00.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później.

2. Postanowienia końcowe

 1. Wysłanie Zgłoszenia Konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 2. Decyzja Organizatora jest ostateczna.
 3. Wszystkie kwestie sporne, nieobjęte niniejszym Regulaminem, rozstrzyga Organizator.
 4. Konkurs nie jest loterią w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. 2009, nr 201, poz. 1540).