Znalezione obrazy dla zapytania Greg Weisman - World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec

Najnowsza książka z serii World of Warcraft dotarła również do Nas. Do rozdania mamy więc trzy egzemplarze Wędrowca. Choć skierowany jest do młodszych odbiorców, z pewnością zadowoli również tych nieco starszych fanów.

Pytania Konkursowe

  1. Jaką rasę z Uniwersum Warcrafta reprezentuje osobnik przedstawiony na okładce?

  2. Podaj tytuł najnowszego dodatku do gry World of Warcraft oraz datę jego premiery.

  3. Z ilu stron składa się Wędrowiec i kto odpowiada za jego tłumaczenie?

Nagroda

Greg Weisman – World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec

Minęły lata od dnia, w którym Aram Thorne, dwunastoletni bystry chłopiec z nieodłącznym szkicownikiem w dłoni, widział po raz ostatni swojego ojca. Gdy więc kapitan Greydon Thorne schodzi na brzeg i proponuje synowi, by ten dołączył doń na pokładzie okrętu, Aram ma wrażenie, że ktoś mu na nowo namalował cały świat.

Na morzu napotyka jednak pewne problemy w kontaktach z załogą, szczególnie z drugim matem Makasą – nad wyraz twardą nastolatką, która z niechęcią przyjęła Arama pod swoją komendę. Gdy wreszcie zaczyna się odnajdywać na pokładzie ojcowskiego okrętu, banda piratów atakuje statek i po raz kolejny świat chłopca zostaje wywrócony do góry nogami.

Aram i Makasa próbując odnaleźć drogę do domu, spotykają rozmaite istoty – te przerażające i te wspaniałe. Kreśląc ich portrety w swoim szkicowniku i nawiązując nieprawdopodobne przyjaźnie, Aram próbuje zrozumieć mieszkańców świata Azeroth.

W podróży Aram i Makasa używają starego kompasu Greydona, lecz ten nigdy nie wskazuje północy. Skoro kompas nie prowadzi młodych bohaterów do bezpiecznego domu, to ku jakiemu przeznaczeniu ich wiedzie?

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.