Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [4.03]

Pożegnaliśmy luty, witamy marzec! Wiosna coraz bliżej, choć dotkliwa pogoda za oknem wcale na to nie wskazuje. My za to prezentujemy Wam zestawienie najlepszych nowych kawałków z zeszłego tygodnia, które przywołają trochę ciepła w te mroźne dni!

George Ezra – Pretty Shining People

George Ezra przygotowuje się do wydania nowej płyty, a Pretty Shining People to kolejna już zapowiedź tego wydawnictwa, którego premiera planowana jest na 23. marca. Wspomniana piosenka to pozytywny, ciepły numer, którego słucha się z ogromną przyjemnością. Przekonajcie się sami!

The Neighbourhood – Nervous

Do wydania nowej płyty szykują się także The Neighbourhood. Już 9. marca usłyszymy cały materiał z trzeciego studyjnego albumu grupy, tymczasem możemy zachwycać się kompozycją Nervous. A jest czym! Stonowane, rozmyte tempo podkreślone rockowymi naleciałościami potrafi szybko uzależnić.

CHVRCHES – My Enemy (feat. Matt Berninger)

Szkocka formacja opublikowała kolejną zajawkę z nowego krążka Love Is Dead. W My Enemy gościnnie usłyszymy Matta Berningera, na co dzień wokalistę grupy The National. Elektro-popowa, przestrzenna melodia stanowi świetne tło dla kontrastujących ze sobą wyjątkowych głosów artystów.

Bokka – In Love With the Dead Man

Przed trzema latami wydali bardzo dobrze przyjęty album Don’t Kiss And Tell, którego następca – Life On Planet B – ukaże się już 20. kwietnia. Pierwszym singlem zwiastującym to wydawnictwo jest piosenka In Love With The Dead Man. Nieoczywista, o kosmicznym wydźwięku i bardzo intrygująca. Czekamy na całą płytę!

Calum Scott – What I Miss Most

W tym miesiącu usłyszymy też debiutancki album od uczestnika brytyjskiego Mam Talent, Caluma Scotta. Właśnie opublikował on kolejną zapowiedź – utwór What I Miss Most. Ten chwytliwy, popowy numer zwiastuje wysokiej jakości debiut. Nie możemy się go doczekać!

Karolina Młynarskahttp://po-sluchaj.blogspot.com/
Studentka filologii polskiej. Miłośniczka literatury, tenisa, grafiki komputerowej, Warszawy i historii XX wieku. Najczęściej słucha polskiej muzyki rockowej, alternatywnej i elektronicznej, choć nie lubi się ograniczać.

Najpopularniejsze (48h)