Dział Publicystyka 5 najlepszych utworów tygodnia 5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [4.03]

Pożegnaliśmy luty, witamy marzec! Wiosna coraz bliżej, choć dotkliwa pogoda za oknem wcale na to nie wskazuje. My za to prezentujemy Wam zestawienie najlepszych nowych kawałków z zeszłego tygodnia, które przywołają trochę ciepła w te mroźne dni!

George Ezra – Pretty Shining People

George Ezra przygotowuje się do wydania nowej płyty, a Pretty Shining People to kolejna już zapowiedź tego wydawnictwa, którego premiera planowana jest na 23. marca. Wspomniana piosenka to pozytywny, ciepły numer, którego słucha się z ogromną przyjemnością. Przekonajcie się sami!

The Neighbourhood – Nervous

Do wydania nowej płyty szykują się także The Neighbourhood. Już 9. marca usłyszymy cały materiał z trzeciego studyjnego albumu grupy, tymczasem możemy zachwycać się kompozycją Nervous. A jest czym! Stonowane, rozmyte tempo podkreślone rockowymi naleciałościami potrafi szybko uzależnić.

CHVRCHES – My Enemy (feat. Matt Berninger)

Szkocka formacja opublikowała kolejną zajawkę z nowego krążka Love Is Dead. W My Enemy gościnnie usłyszymy Matta Berningera, na co dzień wokalistę grupy The National. Elektro-popowa, przestrzenna melodia stanowi świetne tło dla kontrastujących ze sobą wyjątkowych głosów artystów.

Bokka – In Love With the Dead Man

Przed trzema latami wydali bardzo dobrze przyjęty album Don’t Kiss And Tell, którego następca – Life On Planet B – ukaże się już 20. kwietnia. Pierwszym singlem zwiastującym to wydawnictwo jest piosenka In Love With The Dead Man. Nieoczywista, o kosmicznym wydźwięku i bardzo intrygująca. Czekamy na całą płytę!

Calum Scott – What I Miss Most

W tym miesiącu usłyszymy też debiutancki album od uczestnika brytyjskiego Mam Talent, Caluma Scotta. Właśnie opublikował on kolejną zapowiedź – utwór What I Miss Most. Ten chwytliwy, popowy numer zwiastuje wysokiej jakości debiut. Nie możemy się go doczekać!

Karolina Młynarskahttp://po-sluchaj.blogspot.com/
Studentka filologii polskiej. Miłośniczka literatury, tenisa, grafiki komputerowej, Warszawy i historii XX wieku. Najczęściej słucha polskiej muzyki rockowej, alternatywnej i elektronicznej, choć nie lubi się ograniczać.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.