5 najlepszych utworów tygodniaDział Publicystyka

5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [4.02]Za nami pierwszy miesiąc roku, pełen muzycznych nowości wysokich lotów. Miniony tydzień również przyniósł nam kilka premier godnych uwagi. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze – przekonajcie się koniecznie, dlatego postanowiliśmy wyróżnić poniższe utwory!

Justin Timberlake — Montana

Justin Timberlake, szykując się do wydania najnowszego albumu, skutecznie podgrzewał atmosferę, systematycznie wypuszczając nowe utwory. Niemniej prawdziwy smaczek ukrył się w głębi wspomnianego albumu. Montana, bo to o niej mowa, to elektryzująca, nowoczesna kompozycja, zahaczająca trochę o funk oraz r&b. Trudno się od tej melodii uwolnić.

Jennifer Lopez — Us

Ostatni tydzień przyniósł nam także nową piosenkę od Jennifer Lopez. Numer Us powstał we współpracy ze Skrillexem. Żywiołowy bit podszyty nienachalnym dubstepowym brzmieniem idealnie nada się na ostatnie karnawałowe chwile. Nie sposób usiedzieć przy tej piosence w miejscu.

CHVRCHES — Get Out

Szkocka grupa CHVRCHES przygotowuje się do wydania nowej płyty, której premiera zapowiadana jest na ten rok. Pierwszą jej zapowiedź stanowi utwór Get Out, będący zgrabnym połączeniem muzyki electro i energicznego popu. Całość przypomina nieco wyjątkowy klimat lat 80. ubiegłego stulecia.

Lykke Li — Time In a Bottle

Ostatni album szwedzkiej wokalistki, Lykke Li, ujawił się w 2014 roku. Wygląda na to, że czas oczekiwania na jego następcę powoli dobiega końca. Artystka podzieliła się swoją nową piosenką, zatytułowaną Time In A Bottle. Ten numer to prawdziwa retro perełka, która tylko zaostrza apetyt na więcej. Czekamy na kolejne nowości!

Vance Joy — Saturday Sun

Któż z nas nie zna hitu Riptide? Jego twórca, Vance Joy, zaprezentował swój świeży materiał. Saturday Sun jest niezwykle przyjemną, pozytywnie nastrajającą i wywołującą uśmiech na twarzy piosenką, która dodaje energii i zostaje w głowie na dłużej. Przy takiej muzycznej dawce słońca aż chce się żyć!

Tags
Show More


Karolina Młynarska

Studentka filologii polskiej. Miłośniczka literatury, tenisa, grafiki komputerowej, Warszawy i historii XX wieku. Najczęściej słucha polskiej muzyki rockowej, alternatywnej i elektronicznej, choć nie lubi się ograniczać.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.