Ostatni tydzień kwietnia przyniósł nam wiele różnorodnych, przykuwających uwagę produkcji. Wybraliśmy dla Was najciekawszą, naszym zdaniem, piątkę nowości, których nie możecie przegapić. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Nosowska — Ja pas!

Królowa powróciła! I wygląda na to, że dopiero się rozkręca. Niespodziewana premiera nowego singla Nosowskiej wywołała niemałe poruszenie. Ja pas! to nowatorska, elektroniczna kompozycja, która zaskakuje i zachwyca jednocześnie. Z niecierpliwością czekamy na płytę!

Janelle Monáe — So Afraid

W ubiegły piątek ukazała się najnowsza płyta Janelle Monae o tytule Dirty Computer. Spośród czternastu kompozycji wyróżnia się spokojne So Afraid. Pomimo stonowanego rytmu, utwór ten bogaty jest w przeróżne emocje oraz wyszukane dźwięki. Janelle niezmiennie trzyma poziom!

Saara Aalto — Dance Like Nobody’s Watching

Niedawną premierę miała też nowa płyta Saary Aalto, tegorocznej reprezentacji Finlandii w konkursie Eurowizji. Z Wild Wild Wonderland wybraliśmy minimalistyczną, poruszającą balladę Dance Like Nobody’s Watching. Oszczędność melodii w połączeniu z pięknym, emocjonalnym wokalem Saary dały niesamowity efekt.

Smolik / Miuosh / NOSPR — Wizje feat. Piotr Rogucki

Miuosh kontynuuje zabawę z gatunkami i wykraczanie poza schematy. W internecie pojawił się zapis piosenki Wizje z koncertu w Katowicach. Orkiestralny, rozbudowany utwór, któremu towarzyszył Piotr Rogucki nabrał nowego, wyjątkowego charakteru, dzięki czemu chce się go słuchać bez przerwy.

Buslav — Liczę do 10

Buslav przygotowuje się do wydania nowego albumu. Artysta opublikował utwór Liczę do 10, będący kolejnym singlem zapowiadającym wydawnictwo. I bardzo dobrze zapowiada! Ten elektroniczny, żywiołowy bit daje ochotę na więcej tak przyjemnych, letnich melodii. Nie możemy doczekać się całej płyty Buslava!