5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [27.05]

Mijający tydzień przyniósł nam kilka bardzo wyczekiwanych premier. Swoje kolejne krążki wydali m.in. James Bay czy Shawn Mendes. Z kolei na polskim podwórku światło dzienne ujrzała druga część składanki Albo Inaczej 2. Singlem zaskoczyła też Reni Jusis. Sprawdźcie, na jakie utwory naszym zdaniem warto jeszcze zwrócić uwagę.

Reni Jusis – Tyyyle Miłości

Po dobrze przyjętym albumie BANG! i znaczącej zmianie muzycznego stylu Reni Jusis powraca po dwóch latach. Tym razem artystka zaprezentowała kompozycję zatytułowaną Tyyle Miłości. Piosenka sama w sobie jest.. Jak stwierdza Reni: „Tyle miłości może poczuć każdy z nas, może ją dać i może przyjąć. Każdy z nas to potrafi. Wystarczy zaopiekować się tym uczuciem i otoczyć troską jak dziecko w nas samych. Nie pozwólmy sobie wyrosnąć z dziecięcej szczerości”. Zgadzamy się w stu procentach!

Albo Inaczej 2 feat. Igo – Mówią Mi

[su_row][su_column size=”1/3″]

[/su_column][su_column size=”2/3″]

Kolejna płyta spod szyldu projektu Albo Inaczej ujrzała światło dzienne. Nam najbardziej w ucho wpadła kompozycja nagrana przez Igora Walaszka aka Igo, którego większość Was może kojarzyć z duetu Bass Astral x Igo. Piosenka Mówią Mi jest cudowną power balladą, a mocny głos Igora wręcz powala na kolana. Jego interpretacja utworu grupy Grammatik jest ge-nial-na. Sprawdźcie sami.

[/su_column][/su_row]

James Bay feat. Alicia Keys – Us

W piątek swój drugi album zatytułowany Electric Light wydał brytyjski piosenkarz James Bay. Kompozycję Us poznaliśmy przy okazji wcześniejszej promocji tego krążka. Artysta jednak zrobił niespodziankę swoim fanom i do wykonania kawałka zaprosił Alicię Keys. Wspólnie utwór wykonali podczas odcinka talent show The Voice. Trzeba przyznać, że brzmią razem rewelacyjnie! Posłuchajcie!

Shawn Mendes feat. Julia Michaels – Like To Be You

[su_row][su_column size=”2/3″]

Trzeci album tego kanadyjskiego piosenkarza ujrzał światło dzienne w miniony piątek. Na albumie zatytułowanym po prostu Shawn Mendes znalazło się wiele ciekawych kompozycji. My chcemy jednak zwrócić waszą uwagę na utwór nagrany z piosenkarką Julią Michaels. Kompozycja Like To Be You jest delikatna, spokojna, emocjonalna. Głosy wokalistów bardzo ciekawie się uzupełniają. Przekonajcie się sami!

[/su_column][su_column size=”1/3″]

[/su_column][/su_row]

Jessie J – One Night Lover

[su_row][su_column size=”1/3″]

[/su_column][su_column size=”2/3″]

Po wielu latach brytyjska piosenkarka Jessie J powróciła. Artystka zaserwowała fanom swój czwarty studyjny album zatytułowany R.O.S.E (R skrót od realisations), O od obsessions, S od sex oraz E empowerment). Każda z czterech części została wydana osobno. Naszą uwagę przykuła kompozycja One Night Lover, która znajduje się w części sex. Odważny tekst w połączeniu ze zmysłowym głosem Jessie i z charakterystycznym refrenem… przepis na sukces!

[/su_column][/su_row]

1 Reply to “5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [27.05]”

Możliwość komentowania jest wyłączona.