5 najlepszych, nowych utworów minionego tygodnia [25.11]

Kolejny tydzień niesie za sobą kolejne muzyczne premiery. Tym razem naszą listę zdominowali muzycy z zagranicy. Kogo wybraliśmy dla Was w tym zestawieniu? Sprawdźcie!

Rita OraSoul Survior

https://open.spotify.com/track/2M9DRvhorbm60uF6ygEaiv

Rita Ora zaprezentowała światu swoje najnowsze wydawnictwo- Phoenix, które z pewnością pozytywnie zaskoczyło niejednego słuchacza. Soul Survivor to piosenka kończąca płytę- piękna ballada, w której dominuje świetny głos wokalistki. Niczego więcej tu nie potrzeba. Wokal broni się sam.

Nosowska Coraz bliżej święta

Jak co roku Coca-Cola zapowiada kolejny sezon świąteczny. W tym roku reklamuje go… Katarzyną Nosowską, co było zdziwieniem dla wielu osób. Znana artystka zaprezentowała całkowicie odmienione, bardzo oryginalne wydanie piosenki „Coraz bliżej święta”, które niektórzy pokochali, inni wręcz przeciwnie. Czy tego typu elektronika pasuje do klimatu Bożego Narodzenia? Według Nosowskiej tak.

https://youtu.be/0hkq0iqn1iM

Within Temptation feat. Jasper SteverlinckFirelight

https://open.spotify.com/track/6SBsz6LQiheyXODFQQhF4k

Kolejna propozycja to ponownie utwór spokojny, jednak nie w klimacie popu, ani elektroniki. Rockowa ballada Firelight to kompozycja, która skłania do zamknięcia oczu i poniesienia się przez muzykę. Jak zawsze dobry wokal Sharon den Adel przyciąga tu znaczącą uwagę.

 J Balvin Reggaeton

Słuchacze coraz chętniej sięgają po muzyczną twórczość w języku hiszpańskim. Zaledwie tydzień po premierze teledysk do utworu Regaaeton obejrzano już ponad 20 milionów razy. Czyżby jeden z hitów tej zimy?

https://youtu.be/6DHDIDgn2oA

Rudimental feat. Rita OraSummer Love

https://open.spotify.com/track/3yPe9q1JY5Jlx7yrkGquWX

Po raz drugi w dzisiejszym zestawieniu pojawia się Rita Ora. Tym razem jednak jest to utwór nagrany we współpracy z Rudimental. Charakterystyczne dla brytyjskiego zespołu wstawki elektroniczne nie zakłócają brzmienia piosenki, a nadają mu interesującego, chwytliwego brzmienia.

Popularne